Zubař - Německo, kolik zaplatím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 05:28
Zubař - Německo

Jsem na pár dní v Německu (nenechala jsem se pojistit :zed: ) a chytil mě tu zub, na nejbližší pohotovost to mám 4 a půl hodiny. Nevíte, kolik bych si přibližně zaplatila za ošetření tady (bohužel je mi jasné, že málo to nebude :zed: )?

Reakce:
alilauter
Kecalka 366 příspěvků 1 inzerát 11.04.19 06:59

Ahoj, zubaře nevim, ale když jsemv německu byla na pohotovosti se zánětem močovych cest (ještě k tomu ve 14 tt), tak jsem platila necelé 4 tisíce. Ale je pravda, že mi dělali i ultrazvuk, jak je na tom mimco. Neplatila jsem to hned, poslali mi fakturu ke známým v německu tak za 6 neděl. Třeba ti to pomůže, aspoň orientačně.

blumen
Hvězda diskuse 48261 příspěvků 11.04.19 08:08

Zalezi, o co se jedna. Zubar je tu drahy. Plomba bila kolem 90€, zalezi na zubari. Vetsi vykon logicky jeste vice. Zubare mas v tom cestovnim pripojisteni zahrnuto? Snad ano

malinika
Kelišová 5730 příspěvků 11.04.19 10:01

Předně asi záleží na tom, co Ti se zubem budou dělat a proč vlastně vůbec bolí. Dokáži si představit, že např. vytržení zubu bude výrazně levnější než různé pokusy o jeho záchranu. Osobně bych počítala, že cena za ošetření se může vyšplhat někam k 10 tis. Možná zkus zavolat na zdravotní pojišťovnu a přeptat se, jak je to s akutním ošetřením u zubaře v rámci evropského průkazu pojištění. Eventuálně bych zvážila i návrat domů. Přeci jen Německo není polovina světa.

Váš příspěvek
Reklama