Reklama

Zubař Ostrava, Bohumín, Hlučín, Opava, Karviná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 13:53
Zubař Ostrava, Bohumín, Hlučín, Opava, Karviná

Ahoj, už delší dobu hledám zubaře…jsem z Bohumína, ale nevadí mi dojíždění, hlavně bych už nějakého potřebovala…všechny, které jsem obvolala, tak prostě nepříjimají…pouze Repredent, ale tam mi nabídla termín až koncem února, a to já čekat nemůžu :nevim: Tak bych se chtěla zeptat - nevíte někdo z vás o zubaři v okolí Bohumína, Ostravy, Hlučína, Karviné či Opavy, který by přijímal nové pacienty? Děkuji za každý typ.. :srdce:

Reklama

Reakce:

věrasek80
Extra třída :D 10943 příspěvků 26.08.18 14:16

jsem od bohumína a už berou jen placení,pokud chceš neplaceného tak jen v českém těšíně,to mi řekli na pojištovně,jméno kdyžtak pošlu do SZ

Zuzik94
Stálice 52 příspěvků 26.08.18 14:22

@věrasek80 no tak Český Těšín je ale už dál…a ty tam dojíždíš?

malákráličice
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 26.08.18 14:52

Psala jsem to uz do jine diskuze, tak jen kopiruju. :mavam:

Na stránkách České stomatologické komory je seznam zubařů, kteří by údajně měli brát nové pacienty. Píšu údajně, protože po obvolání některých z nich se ukázalo, že sice krátký čas brali, ale už neberou.
Odkaz: https://www.dent.cz/…ka-zarizeni/
Nakonec mě vzali tady, ale nevím, jak to mají teď s novými pacienty. Levní bohužel nejsou.
Odkaz: http://www.dentaldetail.cz/
Držím palce, ať se zadaří :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 15:02

@malákráličice na to jsem se právě dívala, ale je tam jen ten Igor Kuczinsky, pokud jsem se dívala správně…a to je lékař z Repredent, a jak jsem již psala, tam sice přijímají, ale nabídli mi termín až koncem února 2019..na ten dentaldetail jsem volala, tam mi sestřička řekla, že momentálně mají příjem pacientů pozastaven, ale že mám zkusit zavolat tak v polovině září, že možná přijímat zase budou..no zkouším dál :-(

malákráličice
Zasloužilá kecalka 690 příspěvků 26.08.18 15:20
@Anonymní píše:
@malákráličice na to jsem se právě dívala, ale je tam jen ten Igor Kuczinsky, pokud jsem se dívala správně…a to je lékař z Repredent, a jak jsem již psala, tam sice přijímají, ale nabídli mi termín až koncem února 2019..na ten dentaldetail jsem volala, tam mi sestřička řekla, že momentálně mají příjem pacientů pozastaven, ale že mám zkusit zavolat tak v polovině září, že možná přijímat zase budou..no zkouším dál :-(

Oni maji ted jednu doktorku na materske, ale mela by se uz vratit, tak asi proto az v pulce zari. Jeste pry brali (nevim, jak moc je to aktualni) zubari v Havirove ve stredisku naproti Permonu. Jsou tam hlavne cizinci. Je tam jeste Mudr. Siva. Nevim, jestli bere, ale i kdyby ano, tak k te v zadnem pripade. ;)
Mamka taky nemohla sehnat, tak se tata ptal tak dlouho u sveho zubare, az to sestricka vzdala a propasovala ji tam. Ale psssst, je to tajne. :D Ta situace se zubari je fakt na palici. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 15:28

@malákráličice Tak snad se vrátí :-) no na Mudr. Siva jsem se dívala, ale tam taky nepříjimají..no to je fuk, snad mě vezmou v tom Dentaldetail :) nemám peníze na rozhazování, ale zas na druhou stranu si říkám, že ve 24 letech nechci přijít o zuby, to se raději uskromním a připlatím…i když to nejsou zrovna malé částky :cert:

věrasek80
Extra třída :D 10943 příspěvků 26.08.18 16:32

@Zuzik94 ano dojíždíme tam celá rodina,nebylo nic jiného

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama