Reklama

Zubař Ostrava-Poruba-akutní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ruby6
Povídálka 46 příspěvků 13.09.18 07:18
Zubař Ostrava-Poruba-akutní

Čauky holky, prosím vás.. nevíte o nějakém zubaři V Porube nebo okolí který bere? Moje zubarka dneska neordinuje a do večera na pohotovost to nevydržím.. Děkuju :(

Reklama

Reakce:

smajlik345
Kecalka 391 příspěvků 13.09.18 08:12

@Ruby6 proč do večera fakultka ordinuje furt. V minulosti jsem tam travila hodně času takže vím že i přes týden dopoledne normalně ordinuji

winter.gift
Stálice 51 příspěvků 13.09.18 09:49

Ursula plchotova v Porubě u duhy. Je dobra a myslím, že bere pacienty

Ruby6
Povídálka 46 příspěvků 13.09.18 10:20

@winter.gift
Tam mě poslali do háje..

Ruby6
Povídálka 46 příspěvků 13.09.18 10:21

@winter.gift
Už jsem po ale díky:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama