Zubař Praha, Praha - východ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pikachu9
Povídálka 45 příspěvků 19.09.18 18:51
Zubař Praha, Praha - východ

Ahoj

odhodlala jsem se jít po 4 letech k zubaři. Mám hrozně zničené zuby ( samý kaz, díra..). Mám ze zubařu hrůzu, v těhu mi zuby hodně odešli a uz bych to chtěla řešit. Doporučíte mi prosím nějakého HODNÉHO zubaře v Praze či Praze východ? Byla jsem nedávno u jednoho a ten byl tak nepříjemný, že jsem tam byla naposledy…

Reakce:

iwa83
Kelišová 6718 příspěvků 19.09.18 19:46

@pikachu9 Tak ono se nemůžeš divit, když nakráčíš se zkaženými zubami po 4 letech někam. A předpokládám, že máš ještě představu, že to bude stát co nejmíň, ideálně nic.

Já jsem si dávala do pořádku zuby u Dent11. Sídlí v kateřinkách, nevím jak nabíraj - snad jo. Ale dát do pořádku zanedbanou pusu je na dlouho (časově) a finančně náročné. Bych byla na to připravená. Já dávala do pořádku jen jeden a byla jsem tam asi 4× (6tka, takže čištění kanálků a všechno kolme). A pak ještě pár kazů v mezizubních prostorech. Předtím jsem chodila poctivě co půl roku na prevence, ale bohužel za 4 roky mi nikdo neudělal snímek a vždy bylo vše ok. Teď už vím, že nebylo. Zase odvtedy co jsem tam přešla a dořešila tyhle drobnější nedostatky, tak chodím jen na prevence, kde mi dělaj pravidelně snímky mezizubních prostor.

Jinak je vraj mýtus že se zuby kazí koli těhu. Mě se nic nezkazilo. Blbý je když se blije - to je pak kyselejší prostředí a tudíž zuby víc trpí, ale neznamená to to, že těhotenství = zkažené zuby. Mimochodem máš nárok na extra prohlídku v době těhotenství.

pikachu9
Povídálka 45 příspěvků 19.09.18 20:00

Neřekla jsem,že to chci zadarmo. Mám jako nespočet dalších prostě hrůzu ze zubařů.. A určitě těhotenství každému nezničí zuby,ale přesně jak říkáš.. Když se hodně zvrací..Předtím jsem neměla jediný kaz,akorát jeden odhaleny krcek. Po porodu mám zuby samou díru a kaz.

Lucie Lexová
Kecalka 325 příspěvků 26.09.18 18:04

Mě by spíš zajímalo, který chlap s někým takovým vleze do postele… Zuby 4 roky bez kontroly, kazy, díry, tím pádem i zápach z úst, protože je hygiena nic moc…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 20:28

A tady jsou zase prechytrale pindy.. Reste si svoje komplexy nekde jinde,nebo jinak,uz na tuhle stranku kaslu. Pac vy zakomplexovany pici s nudnym zivotem jste u kazdeho prispevku!!

drahus65
Nováček 9 příspěvků 01.10.18 13:16

Ahoj, po odborné i lidské stránce doporučuji určitě kliniku Schill Dental. Chodíme celá rodina a jsme moc spokojeni :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >