Zubař Praha - Vojenská fakultní nemocnice Karlovo náměstí

432
18.5.16 20:57

Zubař Praha VFN Karlák

Máte někdo prosím nějakou aktuálnější zkušenost se zubním na Karláku? Berou tam i nové pacienty?

Bohužel mám příšerný dávící reflex, už mám problém si vyčistit zuby od pětek dozadu a je to čím dál horší. :( Mám v puse jeden průšvih vedle druhého a kvůli financím jsem musela přestat chodit na soukromou kliniku, kde se to aspoň částečně řešilo kofferdamem. Teď se mě kompletně rozpadla osmička (teda spíš ten brutální amalgám, co jsem tam místo ní měla z dřívějška, bude muset jít ven kořen a já snad ani nejsem tolik hotová z toho, že to bolí, ale z toho, co se bude u zubaře dít.
Takže uvažuji nad narkozou… Vzhledem k tomu, co tam dělají, by to snad neměl být problém. Nenašla jsem to v ceníku, netušíte, co se za to platí?

Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.5.16 21:05

@Gigis ahoj jakou operaci přesně myslíš? čeho? Jen té osmičky? počítej s tím že samotná anestezie stojí kolem 3000-5000. Vytržení zuby už drahé není…
Anonym protože tak trochu o tom něco vím…

• Nahlásit
  • Citovat
432
18.5.16 21:15

Díky moc. Tou osmičkou by to asi jen začalo… tam už zbývá víceméně jen kořen. Několik zubů bude potřeba spravit, předpokládám nějaké čištění kanálků, potřebuji dodělat nějaké korunky… je toho dost.
Jen doufám, že tam berou, s radostí budu dělat pokusného králíka medikům, aspoň uvidí něco ošklivého…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.16 21:18

@Gigis jo mediků je určitě dost co by se rádi přiučili :). Jen myslím, že to nebudou chtít dělat pod narkozou…A hlavně vlastně vždyt to budeš mít na pojišťovnu :think: :nevim:.
Jen by bylo dobré mít doporučení od svého zubaře nejlíp.

• Nahlásit
  • Citovat
432
18.5.16 22:10

No to právě mít nebudu, protože teď žádnýho nemám :(
uf, bojím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
20.5.16 17:34

… někdo přejmenoval nadpis, ovšem není to Vojenská fakultní ale Všeobecná fakultní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama