Zubař Přelouč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miminecko9
Kecalka 116 příspěvků 22.11.17 13:00
Zubař Přelouč

Dobrý den, prosím doporučte zubaře v Přelouči nebo okolí? Nebo kam chodíte vy a hlavně vaše děti a jste spokojené. Dceru musím přihlásit k zubaři a jelikož tu jsem přistěhovaná tak nikoho neznám. Děkuji

Reklama

Reakce:

Antiel
Povídálka 16 příspěvků 22.11.17 13:07

Ahoj, ja jezdím s dcerkou do pardubic, ale tam berou spíše celou rodinu. Pokud budes chtit, poslu do sz cislo, v Prelouci mi holku nikde nevzali. Ale uz je to 2 roky, treba ted nekde nabiraji.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama