Zubař Přelouč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miminecko9
Kecalka 125 příspěvků 22.11.17 13:00
Zubař Přelouč

Dobrý den, prosím doporučte zubaře v Přelouči nebo okolí? Nebo kam chodíte vy a hlavně vaše děti a jste spokojené. Dceru musím přihlásit k zubaři a jelikož tu jsem přistěhovaná tak nikoho neznám. Děkuji

Reakce:
Antiel
Povídálka 17 příspěvků 22.11.17 13:07

Ahoj, ja jezdím s dcerkou do pardubic, ale tam berou spíše celou rodinu. Pokud budes chtit, poslu do sz cislo, v Prelouci mi holku nikde nevzali. Ale uz je to 2 roky, treba ted nekde nabiraji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >