Reklama

Dítě má rozežrané zoubky, poraďte zubaře v Brně, Olomouci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lutadyjen
Povídálka 46 příspěvků 24.04.18 15:57
Zubař pro dítě (rozezrane zoubky :( ) - Brno, Olomouc ..

Ahoj, mame takovy problém.. maly 2,5 roku, mel pred rokem jen hnede flicky na zoubkach, byla jsem s nim u me zubarky pote i u přítelová zubaře.. podle všech prý ok.. a nic se s tím nedělá.. jenže už to nejsou flicky ma ty zoubky rozezrane..cistime pravidelně elmexem, 2× týdne gc tooth mousse.
Chci s ním jít někde kde mu pomuzou, poradi, spravi.. málo kde nějaký zubar ještě bere nové pacienty, ale k těm,,nasim" se mi s nim uz nechce.. stejně mi jde spíše o nějakou hodně dobrou kliniku kde pomuzou.. má to na všech zoubkach??? jeden zoubek uz opravdu skoro nemá..nebolí ho to.. omlouvám se, ze píšu jak píšu, teď jsem obvolavala několik zubařu na které sem měla dobre ohlasy a počítala s nemi.. ale nebereme nové pacienty, tohle neděláme atd… :,( :,(

Příspěvek upraven 24.04.18 v 16:12

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helis88
Kecalka 219 příspěvků 24.04.18 16:10

@Lutadyjen sisi Dent Brno zebetin

Lutadyjen
Povídálka 46 příspěvků 24.04.18 16:34

@Helis88 dekuju, zkusím zítra zavolat ☺ máš s nemi nějaké zkušenosti?

lucypaja
Kelišová 6956 příspěvků 24.04.18 16:42

Nevím, z jaké části republiky, my máme dobré zkušennosti i od známých s MuDr Růžička Jiří Praha bere jak děti, tak dospělé, moje děti chodí jinam, paní doktorka je také dobrá, ale nebere..ale asi sháníte z brna? Hodně štěstí Lucka

Helis88
Kecalka 219 příspěvků 24.04.18 16:43

@Lutadyjen chodí tam celá moje rodina (i moji řidiče a sourozenci) a doktorky jsou moc šikovný

lucypaja
Kelišová 6956 příspěvků 24.04.18 16:43

No Praha asi nepomůže, ale třeba pro někoho jiného..omlouvám se

Lutadyjen
Povídálka 46 příspěvků 24.04.18 16:48

@lucypaja děkuju, ircote to někomu pomůže ☺ kdyby to bylo trochu bliiz, škoda ale nevadi ☺

lepetitprince
Povídálka 26 příspěvků 24.04.18 16:48

Doporučila bych Minident (Kohoutky),pan zubař je moc šikovnej, taková mladá čerstvá generace. Pracuje rychle a synátor to krásně zvládá. Dospěláky už nebere, nevím jak dítko, ale testla bych ho.Jako výhodu vidím vybavení ordinace + vedle je moc šikovná slečna na dentálku. Popř. testnout dentålku a pak by se třeba nechal ukecat

Lutadyjen
Povídálka 46 příspěvků 24.04.18 16:49

@Helis88 dekuju, zkusím.☺

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 24.04.18 16:50

Mame to same male to slezlo kdyz mela akutni herpes v pusince doktor to neresi taky hledam jineho nejvic ne se.. ze vsichni tvrdi ze si necisti zoubky a ji sladke:( taky cistime 3× za den elmexem a sladke opravdu pomalu a vzdy vycistime zoubky jsem uplne nestastna

Lutadyjen
Povídálka 46 příspěvků 24.04.18 16:52

@lepetitprince aha a myslíte, ze kdyz uz nové nebere, ze ani na pár sezení? Ja se právě bojím, protože z fakultky psali žé by se to dělalo vnarkoze, ale objednat nas můžou až na rijen/listopad????

lepetitprince
Povídálka 26 příspěvků 24.04.18 17:00

Ještě bych dodala k minidentu, že jsme tam celá rodinka a doporučila jsem ji „náročné kamarádce“ a jsou tam už taky všichni 4, vlastně už 5 a taky moc spokojení. Ještě mi pasuje, že z pana doktora nemåm pocit „zlatokopa“ jako jsem měla jinde.Za sebe tam nechávám hodně, ale u syna mi třeba už opakovaně doporučil péči hrazenou pojišťovnou, že to nemá cenu hrotit nadstandardem.tak asi vše :-)

lepetitprince
Povídálka 26 příspěvků 24.04.18 17:07

Netušīm :-( je fakt, že teď tam měl dopis, že z důvodů dlouhé čekačky nebere…ale údajně to do budoucna bude jinak.Co bych testla tak se třeba poradit s tou slečnou z dentálky (jmenují se stejně, sourozenci).Třeba by i ona pomohla, vím že dělå asi v Tišnově na nějake zubní chirurgii…popř. třeba dá nějakej kontakt a radu co dál. Je strašně šikovná

Lendeš
Kelišová 5150 příspěvků 24.04.18 17:26

V K11 v Židenicích se zabývají i dětskou stomatologií, nedávno jsem zjišťovala a berou nové pacienty.

Lutadyjen
Povídálka 46 příspěvků 24.04.18 19:44

@phoma ke komu teď chodite? Nám dva řekli taky nechat..ale může chytit zánět, poškodit druhý zoubky..hlavně to může začít bolet..pak taky decek ve školce se bojím..prostě mu to tak nechat nemůžu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama