Dítě má rozežrané zoubky, poraďte zubaře v Brně, Olomouci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lutadyjen
Povídálka 50 příspěvků 24.04.18 15:57
Zubař pro dítě (rozezrane zoubky :( ) - Brno, Olomouc ..

Ahoj, mame takovy problém.. maly 2,5 roku, mel pred rokem jen hnede flicky na zoubkach, byla jsem s nim u me zubarky pote i u přítelová zubaře.. podle všech prý ok.. a nic se s tím nedělá.. jenže už to nejsou flicky ma ty zoubky rozezrane..cistime pravidelně elmexem, 2× týdne gc tooth mousse.
Chci s ním jít někde kde mu pomuzou, poradi, spravi.. málo kde nějaký zubar ještě bere nové pacienty, ale k těm,,nasim" se mi s nim uz nechce.. stejně mi jde spíše o nějakou hodně dobrou kliniku kde pomuzou.. má to na všech zoubkach??? jeden zoubek uz opravdu skoro nemá..nebolí ho to.. omlouvám se, ze píšu jak píšu, teď jsem obvolavala několik zubařu na které sem měla dobre ohlasy a počítala s nemi.. ale nebereme nové pacienty, tohle neděláme atd… :,( :,(

Příspěvek upraven 24.04.18 v 16:12

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Helis88
Kecalka 221 příspěvků 24.04.18 16:10

@Lutadyjen sisi Dent Brno zebetin

Lutadyjen
Povídálka 50 příspěvků 24.04.18 16:34

@Helis88 dekuju, zkusím zítra zavolat ☺ máš s nemi nějaké zkušenosti?

lucypaja
Kelišová 7313 příspěvků 24.04.18 16:42

Nevím, z jaké části republiky, my máme dobré zkušennosti i od známých s MuDr Růžička Jiří Praha bere jak děti, tak dospělé, moje děti chodí jinam, paní doktorka je také dobrá, ale nebere..ale asi sháníte z brna? Hodně štěstí Lucka

Helis88
Kecalka 221 příspěvků 24.04.18 16:43

@Lutadyjen chodí tam celá moje rodina (i moji řidiče a sourozenci) a doktorky jsou moc šikovný

lucypaja
Kelišová 7313 příspěvků 24.04.18 16:43

No Praha asi nepomůže, ale třeba pro někoho jiného..omlouvám se

Lutadyjen
Povídálka 50 příspěvků 24.04.18 16:48

@lucypaja děkuju, ircote to někomu pomůže ☺ kdyby to bylo trochu bliiz, škoda ale nevadi ☺

lepetitprince
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 16:48

Doporučila bych Minident (Kohoutky),pan zubař je moc šikovnej, taková mladá čerstvá generace. Pracuje rychle a synátor to krásně zvládá. Dospěláky už nebere, nevím jak dítko, ale testla bych ho.Jako výhodu vidím vybavení ordinace + vedle je moc šikovná slečna na dentálku. Popř. testnout dentålku a pak by se třeba nechal ukecat

Lutadyjen
Povídálka 50 příspěvků 24.04.18 16:49

@Helis88 dekuju, zkusím.☺

phoma
Echt Kelišová 7935 příspěvků 24.04.18 16:50

Mame to same male to slezlo kdyz mela akutni herpes v pusince doktor to neresi taky hledam jineho nejvic ne se.. ze vsichni tvrdi ze si necisti zoubky a ji sladke:( taky cistime 3× za den elmexem a sladke opravdu pomalu a vzdy vycistime zoubky jsem uplne nestastna

Lutadyjen
Povídálka 50 příspěvků 24.04.18 16:52

@lepetitprince aha a myslíte, ze kdyz uz nové nebere, ze ani na pár sezení? Ja se právě bojím, protože z fakultky psali žé by se to dělalo vnarkoze, ale objednat nas můžou až na rijen/listopad????

lepetitprince
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 17:00

Ještě bych dodala k minidentu, že jsme tam celá rodinka a doporučila jsem ji „náročné kamarádce“ a jsou tam už taky všichni 4, vlastně už 5 a taky moc spokojení. Ještě mi pasuje, že z pana doktora nemåm pocit „zlatokopa“ jako jsem měla jinde.Za sebe tam nechávám hodně, ale u syna mi třeba už opakovaně doporučil péči hrazenou pojišťovnou, že to nemá cenu hrotit nadstandardem.tak asi vše :-)

lepetitprince
Povídálka 31 příspěvků 1 inzerát 24.04.18 17:07

Netušīm :-( je fakt, že teď tam měl dopis, že z důvodů dlouhé čekačky nebere…ale údajně to do budoucna bude jinak.Co bych testla tak se třeba poradit s tou slečnou z dentálky (jmenují se stejně, sourozenci).Třeba by i ona pomohla, vím že dělå asi v Tišnově na nějake zubní chirurgii…popř. třeba dá nějakej kontakt a radu co dál. Je strašně šikovná

Lendeš
Kelišová 5416 příspěvků 24.04.18 17:26

V K11 v Židenicích se zabývají i dětskou stomatologií, nedávno jsem zjišťovala a berou nové pacienty.

Lutadyjen
Povídálka 50 příspěvků 24.04.18 19:44

@phoma ke komu teď chodite? Nám dva řekli taky nechat..ale může chytit zánět, poškodit druhý zoubky..hlavně to může začít bolet..pak taky decek ve školce se bojím..prostě mu to tak nechat nemůžu

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >