Zubař Trutnovsko - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 02.03.18 10:02
Zubař Trutnovsko

Ahoj scháním zubaře. Jsem bezradna. Všude, kde jsem volala mě odmítají. Prosím pořadí někdo kam zavolat v okolí Trutnova, Dvora nebo Vrchlabí? Dekuji :zed:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 12:06

@helbell zkoušela jsi Impladent?
Anonym z duvodu lokality

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 13:15

Pokud mas auto a nevadilo by dojíždění tak zkus MuDr Vykouřilová Hajnice. Jen teda se u ni docela dlouho čeká - jakoze nebere přesně v objednaný čas.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >