Zubař Trutnovsko - doporučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 02.03.18 10:02
Zubař Trutnovsko

Ahoj scháním zubaře. Jsem bezradna. Všude, kde jsem volala mě odmítají. Prosím pořadí někdo kam zavolat v okolí Trutnova, Dvora nebo Vrchlabí? Dekuji :zed:

Reklama

Reakce:

Anonymní  02.03.18 12:06

@helbell zkoušela jsi Impladent?
Anonym z duvodu lokality

Anonymní  02.03.18 13:15

Pokud mas auto a nevadilo by dojíždění tak zkus MuDr Vykouřilová Hajnice. Jen teda se u ni docela dlouho čeká - jakoze nebere přesně v objednaný čas.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Manželka mě nepustila! Hitem mistrovství je fanoušek, který musel zůstat doma

Jeho fotky baví internet a s klidným svědomím můžeme říct, že je zřejmě... číst dále >

Dáda Patrasová pověsila rudé trenky a s nimi na šibenici i češtinu!

Dáda Patrasová (62) sdílela na sociální síti fotku červených trenek neznámého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama