Reklama

Zubař v Děčíně nebo okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonym2000
Povídálka 25 příspěvků 26.03.18 16:20
Zubař v Děčíně nebo okolí

Ahoj, chtěla bych se vas zeptat, jestli nevite o nejakem zubari, co pribira pacienty. Já nikoho nemůžu sehnat. Hlavně aby mi chtel za každou cenu zub zachránit. Díky ;)

Reklama

Reakce:

Ivana 85
Závislačka 2981 příspěvků 26.03.18 16:49

@anonym2000 doporucuju Hladika, fakt zuby zachranuje, ale s pribiranim nevim, spis ho budes muset ukecat at te vezme.

anonym2000
Povídálka 25 příspěvků 26.03.18 17:35

@Ivana 85 Děkuji :) @Ivana 85

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 27.05.18 15:29

Zkus to přes zdravotní pojišťovnu - ať ti dají tip. Nicméně dle stomatologické komory je to asi v Děčíně bídné. Určitě jsi někam chodila dříve, ne?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama