Zubař v Praze, který vrtá dětem při vědomí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martikax
Kecalka 125 příspěvků 01.09.19 14:44
Zubař v Praze, který vrtá dětem při vědomí

Prosím o doporučení! Moc děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zrnko
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 01.09.19 15:00

Tak ja doufam, ze vsichni zubari jsou pri vedomi, kdyz vrtaji :D
Ale nejsem si jista, ze vim, co myslis. Jako, ze jim nedaji umrtvovaci injekci? Nebo rajsky plyn? Všechno muzes odmitnout, ale nevim, jestli bych zamerne nedavala umrtvovacku k zubu. Hlavne u tech druhych.

pe-terka
Generální žvanilka 20236 příspěvků 01.09.19 15:03

Hezký, mnohoznačný nadpis :P Zubaři jsou ve službě při vědomí doufám všichni, a i děti, které dostaly lokální anestezii by neměly pozbýt vědomí, to by byl dost malér :mrgreen:
Jinak obecně, vše je na rodičích, tedy i odmítnutí či přijetí anestezie pro jejich dítě :think:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 01.09.19 15:18

Nechapu proc by diteti mel zubar vrtat s anestezii nebo snad uspane. Me dite ani nemrklo a to melo hluboky kaz… je to neboli..

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 01.09.19 15:27
@Kaileee píše:
Nechapu proc by diteti mel zubar vrtat s anestezii nebo snad uspane. Me dite ani nemrklo a to melo hluboky kaz… je to neboli..

Jistěže vrtání zubu bolí i děti.

AnastazieB
Echt Kelišová 8880 příspěvků 01.09.19 15:40
@Kaileee píše:

To je jasný, děti přeci necítí bolest a nemají psychiku :mrgreen:. To na ně padne až úderem 18.

Zakladatelko, snad když nebudeš chtít umrtvení, tak to zubaři můžeš říct ne? Spíš je problém najít zubaře, který udělá dítěti zákrok v narkóze, než naopak.

35ja
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 01.09.19 15:46

Kamarádka byla nedávno u zubaře se svou holčičkou (5 let)…ona se moc bála vrtání, zubarka by ji nemohla ošetřit tak ji dala dychnout rajsky plyn…malou tak osetrila

martikax
Kecalka 125 příspěvků 01.09.19 16:00

Naše zubařka vrtá jen s Dormicem, vypití oblbováku, po kterém je dítě jak hadrová panenka, ovšem může být i agresivní apod.. Pro vyvíjející se mozek asi nicmoc.Pak jsou zubaři co vrtají bez uspání, bez oblbováku a takového hledám:)

martikax
Kecalka 125 příspěvků 01.09.19 16:00
@Kaileee píše:

A kdo to je? :) :potlesk:

Beata.xy
Kecalka 161 příspěvků 165 inzerátů 01.09.19 16:27
@Kaileee píše:

Dětský zub je v podstatě stejný jako stálý zub, jen je menší, vrtání bolí úplně stejně jako u dospělého. Pokud vaše děti nebolelo ani vrtání hlubokého kazu, byl zub zřejmě již mrtvý a takový zub patří spíš vytrhnout než plombovat, protože je v kořenech zubů již zánět a mohou se pak tvořit pod zuby váčky.

Karleon
Kelišová 5843 příspěvků 01.09.19 16:40

Naše zubařka je skvělá a holky ji milujou, takže za ní dojíždíme, i když cesta trvá skoro hodinu. Minulý týden dceři vrtala šestku a poprvé u ní použila i kofferdam, vše bez potíží, dcera jako beránek, doktorka klidná a milá. Takže existují i zubaři, ke kterým se děti těší a oblbováky nejsou potřeba.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 01.09.19 17:16
@AnastazieB píše:
To je jasný, děti přeci necítí bolest a nemají psychiku :mrgreen:. To na ně padne až úderem 18.Zakladatelko, snad když nebudeš chtít umrtvení, tak to zubaři můžeš říct ne? Spíš je problém najít zubaře, který udělá dítěti zákrok v narkóze, než naopak.

tím to není, zubařka mi vysvětlovala, že mléčné zuby nemají takové nervy jak stálé a hlavně děti ani neví, že by je to mělo bolet… nás dospělé to bolí už při vstupu do ordinace :mrgreen:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 01.09.19 17:17
@Beata.xy píše:
Dětský zub je v podstatě stejný jako stálý zub, jen je menší, vrtání bolí úplně stejně jako u dospělého. Pokud vaše děti nebolelo ani vrtání hlubokého kazu, byl zub zřejmě již mrtvý a takový zub patří spíš vytrhnout než plombovat, protože je v kořenech zubů již zánět a mohou se pak tvořit pod zuby váčky.

tak já myslím, že naše zubařka ví co dělá a z rtg by poznala ten zánět :))

amylon
Kecalka 334 příspěvků 01.09.19 18:25
@Kaileee píše:
tím to není, zubařka mi vysvětlovala, že mléčné zuby nemají takové nervy jak stálé a hlavně děti ani neví, že by je to mělo bolet… nás dospělé to bolí už při vstupu do ordinace :mrgreen:

Ty jsi z Ruska? Takový správný gerojský přístup :poblion:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 01.09.19 20:30
@Kaileee píše:
tím to není, zubařka mi vysvětlovala, že mléčné zuby nemají takové nervy jak stálé a hlavně děti ani neví, že by je to mělo bolet… nás dospělé to bolí už při vstupu do ordinace :mrgreen:

Jo, podobný názor měla moje dětská zubařka za dob komunismu :roll: Sestra mě (jiné dítě) zaklekla a zubařka trhala, vrtala… bez umrtvení samozřejmě. No, nějak jsem si nevšimla, že by to nebolelo. Bolelo a pořádně.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama