Zubař v Praze za aspoň trochu rozumné ceny?

Anonymní
15.4.21 22:10

Zubař v Praze za aspoň trochu rozumné ceny?

Dobrý den, milé maminky, mám několik problémů na zubech k opravě a hledám zubaře, můj skončil praxi. Chápu, že budu platit, ale byla jsem např. na klinice, kde za korunku žádají 12 000 CZK atd. - to mi připadá hodně, jsem samoživitelka. Ideální by bylo samozřejmě, kdyby zubní lékař přijímal nové pacienty. Lokalita Praha.
Budu velmi vděčná za tip a pomoc :srdce: Osobní důvody anonym, mám tu řadu známých a nemusí každý vědět o finanční situaci atd.. Velice děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.4.21 22:33

Tak za porcelanovou korunku jsem davala 12000 kc uz pred x lety, a prislo mi to normalni.
Ja v Praze zubare nesehnala, tak jezdim k rodinnemu znamemu do Bratislavy a maximalni spokojenost, platim uplne vsechno, nic na pojistovnu, ale stoji mi to za to.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 09:19
@Anonymní píše:
Tak za porcelanovou korunku jsem davala 12000 kc uz pred x lety, a prislo mi to normalni.
Ja v Praze zubare nesehnala, tak jezdim k rodinnemu znamemu do Bratislavy a maximalni spokojenost, platim uplne vsechno, nic na pojistovnu, ale stoji mi to za to.

to neni za porcelanovou, ale za tu levnejsi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.21 09:22

Metalokeramickou, ta stoji mezi sesti az osmi tisici, i v praze, tady chteji 12

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 00:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, milé maminky, mám několik problémů na zubech k opravě a hledám zubaře, můj skončil praxi. Chápu, že budu platit, ale byla jsem např. na klinice, kde za korunku žádají 12 000 CZK atd. - to mi připadá hodně, jsem samoživitelka. Ideální by bylo samozřejmě, kdyby zubní lékař přijímal nové pacienty. Lokalita Praha.
Budu velmi vděčná za tip a pomoc :srdce: Osobní důvody anonym, mám tu řadu známých a nemusí každý vědět o finanční situaci atd.. Velice děkuji :kytka:

Ahoj,

Mrkni na zubnivila, jsou na Praze 5, super pristup, vse vysvetli, nenuti hned nejdrazsi variantu, snazi se nejprve plombu a korunku az v poslednim pripade. Cena vyplne je 1300 - 1800 Kc. To mi na Prahu přijde super, korunka nevim.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat