Zubař v prvních dnech/týdnu těhotenství

Anonymní
17.1.20 11:40

Zubar v prvnich dnech/tydnu tehotenstvi

Zdravim vsechny, prosim, byl nekdo u zubare jeste pred tim, nez jste zjistily, ze jste tehu nebo proste v obdobi snazeni a jeste nepotvrzenem tehotenstvi? Nevadi ani v tomto pripade zakrok u zubare, konkretne injekce na umrtveni? Rentgen radeji ne, to urcite, ale to ostatni? Dekuji moc!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17.1.20 11:42

Nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
17.1.20 11:43

Injekce je úplně v poho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5637
17.1.20 11:44

Domluv se se zubařem, jaké používá umrtvení. Mně ve 2. trimestru dělali implantáty, zubař přísahal, že injekce jsou slabé a opravdu působí jen lokálně, schválila mi to i gynekoložka. Teď jsem ve 35tt a vše je, jak má být…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 11:48

Ja jsem prave cetla, ze se v prvnich dnech tvori nervovy system a ze to nekdo nedava. Tak prave nevim. Trochu me to vydesilo, tak se radeji ptam i na zkusenosti. Jsme ve fazi snazeni, ale nechci porad zakrok odkladat.

• Nahlásit
  • Citovat
2354
17.1.20 11:54

Panebože takhle blaznit kdyz jeste nejsi ani tehotna a buhvi jestli budes a kdy, neblbni… a injekce nevadi ani tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5637
17.1.20 11:55
@Anonymní píše:
Ja jsem prave cetla, ze se v prvnich dnech tvori nervovy system a ze to nekdo nedava. Tak prave nevim. Trochu me to vydesilo, tak se radeji ptam i na zkusenosti. Jsme ve fazi snazeni, ale nechci porad zakrok odkladat.

Ber to tak, že v prvních týdnech to spousta žen neví a kouří, pijou alkohol… Příroda není blbá, je tam obranný mechanismus. Když se snažíš o dítě, jdi raději co nejdřív, ať to máš za sebou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
17.1.20 12:04

Ahoj, ptala jsem se na to svého zubaře nedávno. Bolel mě šíleně zub, a protože chceme zakládat v nejbližší době konečně rodinu, tak jsem tam splačeně letěla. No zubu nic není a byl to asi předvoj nějakého nachlazení. Tak jsem se ho rovnou zeptala, co dkyž se to bude opakovat, bude ten zub fakt špatnej a já budu těhotná. Říkal, že pokud to jde, odloží se větší zákroky po 1.trimestru. Ale pokud to není možné a musí se zakročit hned, tak mimču nic nehrozí a normálně injekce na umrtvení a vše kolem dostat můžu jako standardně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1427
17.1.20 12:26

Jsem zubařka a sama jsem si nechala opravovat zub s umrtvením v 6tt, takže tak :D Dítě je samozřejmě zdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 12:35

@dickys Dekuji za uklidneni ;) Takze i kdyz by to jeste nebylo prokazane tehotenstvi, tak by to melo byt ok?

• Nahlásit
  • Citovat
1427
17.1.20 12:44
@Anonymní píše:
@dickys Dekuji za uklidneni ;) Takze i kdyz by to jeste nebylo prokazane tehotenstvi, tak by to melo byt ok?

Umrtvovaci injekce nevadí před tehotenskym testem, ani po něm, ani den před porodem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 12:48

Přesně tak, rentgen v těhotenství ne, injekce nevadí ani v těhotenství, ani při následném kojení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 12:52

Měla jsem naplánovanou návštěvu na opravu zubu, dva dny před jsem zjistila, ze jsem těhotná. Ani mě nenapadlo to rušit, tak jsem se těšila, že budu mít opraveny zub. Já teda umrtvovaci injekce nepoužívám ani netehotna, ale bylo to zcela v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14339
17.1.20 13:02

Injekce nevadí já měla během těhotenství hned dvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
17.1.20 15:22

Určitě to nevadí. Já jsem byla u zubaře v 7tt a injekci jsem měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama