Reklama

Zubař Vyškov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Edit1
Kecalka 317 příspěvků 17.01.17 09:50
Zubař Vyškov

Ahoj, prosím můžete mi doporučti dobrou zubařku z Vyškova? Moc děkuji!

Reklama

Reakce:

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 17.01.17 09:53

Ponížilová, Novotná.

Edit1
Kecalka 317 příspěvků 17.01.17 10:01

@fenny k Novotné jsem chodila než odešla na mateřskou a teď už zpátky nebere :(
A s MUDr. Ponížilovou máš zkušenosti? Hlavně zda má trpělivost i s malými dětmi…

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 17.01.17 10:04

@Edit1 Zkušenost mám, ale já už k ní nechodím hodně let, přestěhovali jsme se daleko. Chodí k ní pořád naši, ale jaká je na děti, to bohužel netuším. Ale ona byla vždycky moc příjemná, tak nevidím důvod, proč by měla být na děti jiná. Ale obávám se, že možná taky nebere. :nevim:

stiskoch
Kelišová 5142 příspěvků 17.01.17 10:50

Chodíme i s dětmi k Neubaerové Blance

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama