Zubař Vyškov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Edit1
Kecalka 317 příspěvků 17.01.17 09:50
Zubař Vyškov

Ahoj, prosím můžete mi doporučti dobrou zubařku z Vyškova? Moc děkuji!

Reakce:

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 17.01.17 09:53

Ponížilová, Novotná.

Edit1
Kecalka 317 příspěvků 17.01.17 10:01

@fenny k Novotné jsem chodila než odešla na mateřskou a teď už zpátky nebere :(
A s MUDr. Ponížilovou máš zkušenosti? Hlavně zda má trpělivost i s malými dětmi…

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 17.01.17 10:04

@Edit1 Zkušenost mám, ale já už k ní nechodím hodně let, přestěhovali jsme se daleko. Chodí k ní pořád naši, ale jaká je na děti, to bohužel netuším. Ale ona byla vždycky moc příjemná, tak nevidím důvod, proč by měla být na děti jiná. Ale obávám se, že možná taky nebere. :nevim:

stiskoch
Kelišová 5142 příspěvků 17.01.17 10:50

Chodíme i s dětmi k Neubaerové Blance

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >