Zubařka Česká Třebová a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gloci
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 29.01.18 10:53
Zubařka Česká Třebová a okolí

Dobrý den, doporučíte mi prosím hodnou a šikovnou zubařku z České Třebové a okolí? Moc děkuji.

Reklama

Reakce:

Trinetka
Závislačka 4605 příspěvků 29.01.18 10:58

Já jsem na drážní poliklinice v agelu a sem tak u zubaře knoba.. je sice mladej, ale osmičky mi trhá dobře :D konkrétně zubařka je mooožná ve vedlejší ordinaci..

Gloci
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 29.01.18 11:07
@Trinetka píše:
Já jsem na drážní poliklinice v agelu a sem tak u zubaře knoba.. je sice mladej, ale osmičky mi trhá dobře :D konkrétně zubařka je mooožná ve vedlejší ordinaci..

Dík kouknu na to. Já bych raději zubařku, moje děti se chlapů bojí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama