Zubařka a gelové nehty

1
16.1.20 01:23

Zubařka- nehty

Znáte nějakou zubařku, která pracuje na soukromo a nosí gelové nehty? :D :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.1.20 01:34

Zdravotnictvi se nosit nesmi.

• Citovat
  • Nahlásit
1226
16.1.20 04:06
@Anonymní píše:
Zdravotnictvi se nosit nesmi.

To řekni sestřičce od mého gynekologa :lol: Mě to u ní nevadí, jen mi ty rudý drápy přijdou trochu divný. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31319
16.1.20 07:45
@pony111 píše:
Znáte nějakou zubařku, která pracuje na soukromo a nosí gelové nehty? :D :mavam:

Naštěstí ne, nechtěla bych být její pacientka, ale myslím, že příčetnou zubařku by to ani nenapadlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68448
16.1.20 07:46
@Walburga píše:
To řekni sestřičce od mého gynekologa :lol: Mě to u ní nevadí, jen mi ty rudý drápy přijdou trochu divný. :nevim:

Sestřička mého gynekologa operuje v místnosti před lékařem a je v podstatě taková sekretářka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
16.1.20 08:26

Som zubarka a nosím aj gelové nechty. Ale fakt veľmi krátke, zarovno brušiek prstov, dlhšie si nedávam, ani výrazne farebné. Mám rada upravené nechty. Tak sama pre seba. V práci mám pred pacientmi vždy rukavice. Bez nich nerobím. Ešte som s tým nemaala problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
16.1.20 08:34

Vzdyt maji rukavice + se vam hrabou v puse nastrojema, vrtackou atd. Ty nastroje drzi za konec. Do pusy mi teda zubarka rukama skoro nesaha, tak proc by nemohla mit nehty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68448
16.1.20 08:51
@Micaella22 píše:
Vzdyt maji rukavice + se vam hrabou v puse nastrojema, vrtackou atd. Ty nastroje drzi za konec. Do pusy mi teda zubarka rukama skoro nesaha, tak proc by nemohla mit nehty?

Ve většině zdravotnických zařízeních být nemohou, ani lak. Kvuli hygienické desinfekci. Ty desinfekce na umělých nehtech a laku nefungují.
Nevím, zda jsou to předpisy konkrétních zařízení nebo obecně platné a hygienou by to neprošlo ani u těch soukromníků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1691
16.1.20 08:52

Moje bývalá zubařka měla gelovky, ale jenom krátké. Rukavice používala, takže mi to nějak nevadilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
16.1.20 14:01

Dlouhé umělé nehty by ve zdravotnictví neměly být z toho důvodu, že se pod nimi drží bakterie, laky se můžou odlupovat… Ale že na umělé nehty nechytá dezinfekce je blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68448
16.1.20 16:33
@Claireen píše:
Dlouhé umělé nehty by ve zdravotnictví neměly být z toho důvodu, že se pod nimi drží bakterie, laky se můžou odlupovat… Ale že na umělé nehty nechytá dezinfekce je blbost.

Tak mi to bylo vysvětleno na školení hygieny rukou. Ale nijak blíž jsem po tom nepátrala, páč je mi to jedno. Pod tím světlem svítily fialově jako špatně vydesinfikovaná místa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat