Reklama

Zubařka Staňková Brno - exte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dorje
Stálice 53 příspěvků 30.08.18 11:11
Zubarka Staňková Brno - exte

Zdravim, mate prosim nekdo zkusenost s touto pani doktorkou? Mela by opravovat zoubky v celkove anestezii. Muze nekdo posoudit kvalitu jeji prace, popripade mi napsat zkusenost z exte brno?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:43

Dneska jsme u paní zubarky byly s dcerou. Zubarka i sestřička jsou mile, citlivé. Když si dcera stěžovala, ze bolí vrtání zubu, tak ji bez váhání dala injekci. Celou dobu si s malou povídala a vysvětlovala, co bude dělat. Takže za mě ok.

Hanule90
Stálice 62 příspěvků 23.09.18 08:38

Zítra bychom měli jít do Exte na zákrok v celkové anestezii, ale syn je trochu nachlazený takže nás asi nevezmnou :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >