Zubařka Staňková Brno - exte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dorje
Stálice 53 příspěvků 30.08.18 11:11
Zubarka Staňková Brno - exte

Zdravim, mate prosim nekdo zkusenost s touto pani doktorkou? Mela by opravovat zoubky v celkove anestezii. Muze nekdo posoudit kvalitu jeji prace, popripade mi napsat zkusenost z exte brno?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:43

Dneska jsme u paní zubarky byly s dcerou. Zubarka i sestřička jsou mile, citlivé. Když si dcera stěžovala, ze bolí vrtání zubu, tak ji bez váhání dala injekci. Celou dobu si s malou povídala a vysvětlovala, co bude dělat. Takže za mě ok.

Hanule90
Stálice 62 příspěvků 23.09.18 08:38

Zítra bychom měli jít do Exte na zákrok v celkové anestezii, ale syn je trochu nachlazený takže nás asi nevezmnou :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >