Zubní asistentkou v Adonis Dental v Neratovicích?

26.11.15 14:55

Zubní asistentkou v Adonis Dental v Neratovicích?

Ahoj holky, jste tu nějaká zdravotní sestra, která se stala zubní instrumentářkou? Nevím zda bych to zvládla, ale moc by se mi tam líbilo. Zrovna hledají zubní sestřičky. Já jen, že už mě nebaví vytírat podlahu, obvolávat pacienty, pracovat přesčasy od nevidím do nevidím a poslouchat nerudného starého doktora…

Na té klinice to vypadá to tam pohodově. Personál milý, lékaři přátelští a žádní staří nerudní dědci. I zázemí je moc pěkné. Je to kousek od Prahy, tak se tam dá v pohodě dojíždět vlakem. Jenže já jsem jen všeobecná sestra, zkušenosti nula nula nic nic a bojím se jestli to zvládnu.

Můžete napsat zkušenosti, jak jste začala pracovat jako instrumentářku? Jestli se to dá v pohodě zvládnout? Pomohlo by mi to v rozhodování zda se tam mám ucházet o pracovní místo. Na pracovním pohovoru se nechci takhle hloupě ptát. To se radši budu ptát hloupě zkušených na emiminu. Tak mě za to prosím nesežerte ;) Díky moc. Alča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.11.15 15:43

Kamarádka má úplně jiný obor, sice maturitu má, ale nic se zdravotnictvím a dělá sestřičku u zubaře… jen si pak někdy při práci dodělá kurz :mrgreen:
nemůže si to vynachválit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
26.11.15 16:09
@Anonymní píše:
Kamarádka má úplně jiný obor, sice maturitu má, ale nic se zdravotnictvím a dělá sestřičku u zubaře… jen si pak někdy při práci dodělá kurz :mrgreen:
nemůže si to vynachválit :nevim:

Tak jestli to chápu správně, tak dělá zubní sestřičku úplně bez jakéhokoliv vzdělání? To jsem myslela, že se ani nesmí, já zdravotní vzdělání mám, a ještě si při práci dodělávat kurz by se mi moc nechtělo, tedy ne moc, ale vůbec :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.15 16:12
@Alenka_z_rise_divu píše:
Tak jestli to chápu správně, tak dělá zubní sestřičku úplně bez jakéhokoliv vzdělání? To jsem myslela, že se ani nesmí, já zdravotní vzdělání mám, a ještě si při práci dodělávat kurz by se mi moc nechtělo, tedy ne moc, ale vůbec :-)

taky jsem myslela, že se to nesmí… pracuje u zubaře a ten jí prý vše naučí sám, jen kdyby přišla kontrola tak má chodit na ten kurz, asi jí ho i zaplatí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
26162
26.11.15 17:19

Ahoj, není neobvyklé, že zubaři zaměstnávají „sestřičky“ bez vzdělání. Ve smlouvě mají pozici recepční a dr. si je naučí asistovat.
Sestra na zubním nepřijde de facto s pacientem do styku (a když tak třeba odsává ) a všechny odborné úkony by měl vykonávat lékař.
Takže jako všeobecná sestra určitě nebudeš mít problém. Žádný kurz určitě dělat nemusíš. ;)

pokud se ti někde povede vypůjčit :
http://www.ereading.cz/…_preview.pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 17:52

@Malaga jé dík moc, to ráda slyším, kurz ještě po práci zněl hrozně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama