Zubní chirurgie Pardubice nebo HK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martinka78
Nováček 9 příspěvků 02.05.18 10:32
Zubní chirurgie Pardubice nebo HK

Ahoj.. zlobí mě „moudrák“ a je potřeba prý „vyndat“.. zubařka mi dala vybrat zubní chirurgii HK nebo Pardubice.. máte někdo zkušenosti, kde je lepší přístup? Děkuji..

Reakce:

Ivetkaa01
Povídálka 36 příspěvků 4 inzeráty 02.05.18 10:54

Ahoj já jsem se po dohodě se svou zubařkou rozhodla na její doporučení pro kliniku v Ohrazenicích. A mám za to, že tam dojíždějí zubaři z HK. A byla jsem maximálně spokojená, mají tam profesionální přístup, zákrok mi dělali na objednání v sobotu a celkový zákrok byl tak rychlý, že jsem pomalu ani nevěděla, že mám zuby venku. :D :D Za mě na trhání zubů jedině tam :dance:

Martinka78
Nováček 9 příspěvků 02.05.18 11:16

Děkuju.. já právě nevím.. ono jsou to zuby, takže to bude asi bolet všude stejně -já jsem strašný srab :-(..ale spíš mi právě šlo o ten přístup, protože mám ten zub venku jen kousek, tak to budou muset asi „vyříznout“..

jopo
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 11:34

Mám to úplně stejně a odkladam to co to jde. Též jsem z HK a moje super zubarka mi vytrhla 3 moudraky tak rychle že jsem si snad ani sedat nemusela a ten poslední mě tady straší a s tím mě též pošle na chirurgii neb kouká jen kousek. A jsem taky srab.

Martinka78
Nováček 9 příspěvků 02.05.18 11:40

Děti člověk uklidňuje, že to nebolí a sám… :-( Já už prý musím, tlačí už hodně na tu stoličku vedle, roste mi totiž úplně kolmo - máme to dědičné..

Ivetkaa01
Povídálka 36 příspěvků 4 inzeráty 02.05.18 11:55

Také mi jeden moudrák musela vyříznout nebo odbrousit ale vůbec jsem to necítila. Toho jsem se právě nejvíc bála a po zkušenosti s trháním od své zubařky, kde mi spolu se zubem nalomila i čelist, která se potom dlouho hojila jsem za tuhle kliniku byla hrozně vděčná. A hlavně mi dali za příplatek jednu injekci navíc proti bolesti a to už jsem opravdu vůbec nic necítila. :D :) já osobně bych si už nikde jinde zuby trhat nenechala ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >