Zubní fazety?

Anonymní
1.7.21 13:07

Zubní fazety?

Hezký den dámy, byla jsem dnes po dvou letech u zubaře a s 26 zubů mám všechny špatné, jedna plomba x 2 tisíce, takže 52 tisíc, 3 korunky jedna za 15 tisíc a pak rovnátka a ošetření 50 tisíc, tak mě napadlo co zvolit keramické fazety? Zubař říkal že je to škoda ale esteticky by to vypadalo lépe.
Máte některá z Vás zkušenost?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7312
1.7.21 13:15

Zkažené zuby ti fazety nevyléčí. Zuby se musí obrousit, zablombovat, a pak nalepit fazety které mají životnost 10-15let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
1.7.21 13:17

Opravdu jste na tom se zubama tak strašně špatně? 8o Nechcete ještě zkusit jiného zubaře? Já nevím jak jste na tom byl před těmi 2 lety, ale že by se vám tak zkazily zuby během 2 let se mi moc nezdá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 13:20

@mackA159 Děkuji za odpověď! @Le_lenaz Bohužel, prý špatná dentalní hygiena (způsob čištění) :(

• Citovat
  • Nahlásit
561
1.7.21 13:22
@Anonymní píše:
@mackA159 Děkuji za odpověď! @Le_lenaz Bohužel, prý špatná dentalní hygiena (způsob čištění) :(

I tak, během 2 let? 8o Já teda zubařka nejsem, ale i kdyby si snad člověk čistil zuby 1× denně a sem tam nevyčistil vůbec tak se mu nemůžou zkazit takových způsobem za 2 roky. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
1.7.21 13:58

Fazety tě levněji nevyjdou.. Tak nechat postupně spravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
1.7.21 16:24

Zkusila bych nejdřív jiného zubaře. Kamarádce takhle zubařka řekla, že má zuby naprosto zničené (před rokem byly normální) a oprava jedné čelisti vyjde na nějakých 80 tisíc. Ale musí se na tom začít pracovat okamžitě, jinak to bude ještě dražší. Kamarádka v šoku souhlasila, ale pak se jí to rozlezelo a volala, že si to nemůže dovolit. A doktorka řekla, že to stačí třeba za rok nebo dva, až našetří. To ji přišlo divné, tak šla jinam a ukázalo se, ze si doktorka jen chtěla vydělat. Třeba to u tebe tak není, ale asi bych se informovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3996
1.7.21 16:33

Ty rovnatka mas docela levný ale. Mně ted čekají a 90 tisic a pak 4 implantaty. Ja teda nemam kazy, mně nevyrostly stálé stolicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 17:04

@Beckyttine5 To vyjde stejně, ale vzhledově ty fazety budou čistší, bělejší

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 17:05

@Oli.Lyon @lombrico Děkuji za radu : :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 17:06

@Oli.Lyon To je síla, to máte našetřeno? Jestli nevadí že se ptám..

• Citovat
  • Nahlásit
3996
1.7.21 17:09
@Anonymní píše:
@Oli.Lyon To je síla, to máte našetřeno? Jestli nevadí že se ptám..

Jak se to vezme 🤪 ty peníze jsem chtela použít na úplně jiné veci, ale nejde to jinak, takže ano, peníze na to mam, ale manzela malem omyli, když to slysel. Ale nemusí se to platit najednou 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
1.7.21 17:15

Kazdopadne bych zkusila jineho zubare nejdriv, nezda se mi, ze byste za dva roky mohla mit tolik zkazenych zubu. Pro jistotu dojdete si na konzultaci jeste k jinemu zubari, jeden nebo dva, jestlize to potvrdi, tak pak vam nic jineho nezbude.
Fazety jsou jen estetika, stejne ty zuby se musi vyvrtat a osetrit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.21 14:52

@Oli.Lyon Děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2567
3.7.21 07:36
@denivrch píše:
Kazdopadne bych zkusila jineho zubare nejdriv, nezda se mi, ze byste za dva roky mohla mit tolik zkazenych zubu. Pro jistotu dojdete si na konzultaci jeste k jinemu zubari, jeden nebo dva, jestlize to potvrdi, tak pak vam nic jineho nezbude.
Fazety jsou jen estetika, stejne ty zuby se musi vyvrtat a osetrit…

Přesně tak, fazety levnější fakt nebudou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat