Reklama

Zubní implantát místo sedmičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:05
Zubní implantát 7 zub

Dobrý den má někdo zkušenost s implantátem místo 7 dolu? Zub musel ven a dnes mi zubař nabídl implantát. To že mi zub chybí nevnímám, nechybí mi.Pry do budoucna ale bude.Mate zkušenost?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 18.04.18 16:07

Jsem kdysi nekde cetla, ze 7. a 8. zuby neni potreba doplnovat. :nevim:

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 18.04.18 16:10

Kdyz delaji nahrady na celou celist delaji pouze 6 zubu na kazde strane…bude tam chybet druhemu zubu, který naprosti sobě nebude mit nic a tim se,,deformovat”…me jedna 7 nevyrostla na naproti leze nahoru zatim je to ok ale za par let bude muset ta naproti ven… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:11

Zubař říkal že vrchní 7 vyleze jak nemá dotyk se spodní. cena 35000.Uprimne finančně se mi to teď nehodí ale kdyby to byla nutnost tak to dám

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 18.04.18 16:15

Pokud je to dolni sedmička, tak bych si implantát dát nechala, protože jinak opravdu ta horní sedmička vyleze do prostoru a můžeš se s ní do budoucna taky rozloučit. Ale jinak na rozžvýkání stravy stačí bohatě zuby po šestku.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:21

Já bych nedávala

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 18.04.18 16:25
@Anonymní píše:
Zubař říkal že vrchní 7 vyleze jak nemá dotyk se spodní. cena 35000.Uprimne finančně se mi to teď nehodí ale kdyby to byla nutnost tak to dám

A kolik let to bude trvat nez povyleze? A o kolik? Mam predkus a horni predni zuby o nejaky milimetr delsi. Nicmene mi to vubec nevadi :nevim:

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 18.04.18 16:30

@cecetka
To je hodně individuální, někomu to leze hrozně rychle, že za 2 roky už byl zub na extrakci, někomu to trvá třeba 15 let, než se k tomu „dopracuje“.

Dojcanis
Závislačka 3658 příspěvků 18.04.18 16:35

Mě chybí dvě šestky vpravo a vlevo dole. a taky mi pri jidle nechybí. Vůbec. A to se tomu říká kousaci zuby.Taky mi chtela davat implantaty.Ale na to peníze nejsou, a kdyz me to nejak neovlivnuje, nestradam, tak k čemu vlastně.. :)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 18.04.18 16:51

Manželovi dělali implantát místo šestky dole, trvalo skoro dva roky, než ho dostal… Nějaké záněty, nemoc, dovolená, mužský strach :mrgreen:…nic se s jinými zuby nestalo. Udělat bych si ho nechala, přijde mi zvláštní mít díru v puse, ale jestli na to teď nemáš, počkej… :nevim:

Steffi
Povídálka 31 příspěvků 18.04.18 16:52
Protezka

Ahoj, jsem na tom stejne. Dole mi chybi na jedne strane sestka a na druhe strane sedmicka. Zubarka mi „vyhrozovala“, ze jsou dost dulezite ty zuby naproti - byla jsem s mezerou nekolik let a ty protejsi zuby fakt vylezly a musely se zabrusovat. Nedavno, kdyz jsem ji rekla, ze nemam na implantat, mi nechala udelat protezku - z takoveho mekciho plastu na kterem jsou ty dva „chybejici“ zuby, mam udelany zuby vyndavaci - stalo to 4500,– Zvykla jsem si, musi se to vzdycky vycistit a vratit do pusy, do hrnku se nedavaji :lol: tak zkuste tuhle moznost…zubarka si mysli, ze ji mam na prechodnou dobu, nez na implantat nasetrim, ale protoze je zde riziko, ze implantat telo neprijme, asi si ji necham a nepujdu do rizika :jazyk:

Černá vdova
Echt Kelišová 8516 příspěvků 18.04.18 16:57
@Anonymní píše:
Zubař říkal že vrchní 7 vyleze jak nemá dotyk se spodní. cena 35000.Uprimne finančně se mi to teď nehodí ale kdyby to byla nutnost tak to dám

Mně takhle vylezla horní šestka. Trvalo to teda řadu let, spodní šestku nemám už víc jak 20 let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 16:58

Me chybi tri sestky několik let a nikde mi nic nevylezlo :mrgreen:

Dojcanis
Závislačka 3658 příspěvků 18.04.18 16:59

@Černá vdova jak jako vylezla? Ja tomu nejak nerozumim :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 17:06

Zakladatelko, taky mi chybí sedmička nahoře vpravo. Když jsem ji byla trhat, tak mi Mudr chtěl vytrhnout i osmičku, ale když vytáhl sedmičku a zjistil, že mám dvojité kořeny, tak mě poslal domu a až se mi to zahojí, tak mám přijít na tu osmičku. Měsíc mě to pobolivalo a za čas jsem zjistila, že se mi na místo sedmičky posunula osmička, takže tam vůbec nemám díru. Nad umělým zubem jsem vůbec nepřemýšlela, když mi ji vytrhli.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama