Zubní implantát - kam v Praze

1944
16.9.20 21:56

Zubní implantát - kam v Praze

Ahoj, prosím o radu, kam zajít v Praze /případně Praze východ/ na zubní implantát? Mamka přišla o horní šestku a tam, kde byla sdělili cenu 50-70 tis 🙈.. Tak se poohlíží, zda se dá sehnat levnější varianta.. děkuji za případný kontakt :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.9.20 22:17

Já měla dobrou zkušenost tady http://www.rakusandental.cz/. Záleží ale na hodně okolnostech - jestli je třeba nutné doplňovat kost v dásni a tak. Přesnou cenu už nevím (trvalo to skoro rok, chodila jsem často, platila tu tisícovku, tu tři), ale bylo to nějak 30-40tis…

• Citovat
  • Nahlásit
MaM
167
16.9.20 22:25

Rozhodně nelitovat času a dojet si do Hradce Králové na zubní kliniku. Pan docent Šimůnek je průkopníkem v zavádění implantátů v ČR a má s tím největší zkušenost. A ceny jsou poloviční jak v Praze. Rodiče (důchodci) tam byli oba, je to již pár let, vše v pořádku a jsou naprosto spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2663
16.9.20 23:29

Zkus guglit kliniky v okoli, i za Prahou. Na webech maji z 90% ceniky. Pripadne zavolat. Kazdopadne ta cena bude vsude stejna. Ja ted nechala za 2 zubiska implantáty 80k… X klinik a rozdil vsude 3-7tisic. To uz me fakt nevytrhlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.9.20 00:44

Ja byla dneska, v Artstom na Vysocanske. Pres Slevomat za 22k komplet i se zirkonovou korunkou ;-)
Jinak stoji treba na klinice Salius na Jiriho z P. za vse komplet 27k. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
17.9.20 04:36

@Micaella22 googlit umím, ale jde mi i osobní zkušenost, aby odvedena práce za něco stála 👍. Nicméně děkuji všem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.9.20 08:24
@MaM píše:
Rozhodně nelitovat času a dojet si do Hradce Králové na zubní kliniku. Pan docent Šimůnek je průkopníkem v zavádění implantátů v ČR a má s tím největší zkušenost. A ceny jsou poloviční jak v Praze. Rodiče (důchodci) tam byli oba, je to již pár let, vše v pořádku a jsou naprosto spokojeni.

Ano, manzel byl take v HK a byli moc prijemni, cena asi 21k
Implantat ma asi 8 let, bez problemu, stalo ho to myslim max tri navstevy. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23936
17.9.20 10:16

Já mám implantát z czch.cz Centrum zubní chirurgie pod Marjánkou na Břevnově. Cena 17 tisíc za implantát a 15 za korunku. Plus ještě 1000 skenování na korunku (místo otisků). a myslím CT vstupně taky 1000. Teď jsem v půlce druhého - tj. mám implantát a v říjnu půjdu na korunku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
17.9.20 13:14

Děkuji všem a hlavně za doporučení na HK, mamka se tam objedná 👍 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.9.20 14:21

@lucije28
Na Slevomatu maji porad Artstom akci, prostredi kliniky příjemné, opravdu pecliva priprava, CT, desinfekce ust a okoli, docela jsem koukala. 8o
Anesteze zabrala hned, vrtani implantatu nebolelo, ani nasledne siti, ktere mam moc pekne. Dostala jsem led, ATB na tyden, leky na bolest, potrebovala jsem jen jeden prasek…otok mam trosku, proti extrakci procházka ruzovou zahradou, doporucuju:-)
Jinak bych asi jela taky do HK, ale za stejnou cenu jsem sla radeji tady v Pze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama