Zubní implantát - uspání

Anonymní
10.2.20 19:28

Zubní implantát - uspání

Máte někdo zkušenosti kdo dělá zubní implantát, ale potřebovala bych kde ideálně uspávají. Špatně zubaře snáším, nadavuji se tam. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16380
10.2.20 19:37

Me ho delali za vedomi jen s umrtvenim a rozhodne to byl daleko lepsi zakrok nez endodoncie - čisteni kanalku, dokonce si pamatuju, ze jsem sla přes oběd a odpoledne se vracela normalne do kanclu do práce…
Při cene implantatu 30 litru ještě dat minimalne pet litru za analgosedaci by se mi teda fakt nechtělo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1551
10.2.20 19:42

Me delali taky jen v lokalni, vubec nic sem necotila, jen takove brneni, hojeni rychlejsi nez po vytrzeni zubu. Za dva dny otok pryc… v praze na kazde soukrome klinice ti analgosedaci udelaji, ale jak se pise vyse je to zbytecny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31420
10.2.20 19:51

Po dohodě s lékařem malého panáčka před zákrokem. S analgosedací dobré řešení. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
10.2.20 19:54
@Burj Chalifa píše:
Po dohodě s lékařem malého panáčka před zákrokem. S analgosedací dobré řešení. :D

Tos mi připomněla mého strejdu a jeho známého zubare, strejda tam chodil jako první pacient a toho panacka, většinou teda dva az tri si davali i se zubarem… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 19:55

Zubní implantát - uspání

Jenomže já se bojím toho, že se jím tam začnu nadavovat a co oni potom semnou :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 19:57

Zubní implantát - uspání

Moje zubařka už je na to zvyklá a nechá mě odplivnout a vydýchat to…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama