Zubní implantáty - ceny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 19:50
Zubní implantáty ceny

Holky máte to někdo zmapovaný? Hledám tady v Brně a když se dívám na ceníky, tak se jim to různí, no a teď babo raď. Máte to někdo, kde jste byli?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pamplemouse
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 31.08.19 20:02

Já byla v Praze a vyšel mě implantát celkem asi na 30tis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 20:06

@Pamplemouse a nevíš co to máš za zub? Je jich víc druhů, tady čtu..Implantát Meisinger Oktagon, Implantát Dentsply Astra Tech EV…

maja45
Kecalka 222 příspěvků 31.08.19 20:09

Též v Praze, stolička 25 tis. před 3 lety.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 20:11

Jo a když vám ten zub vytrhli, tak vám tam nechali mezeru?

Uživatel je onlineCenarius
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 31.08.19 20:12
@Anonymní píše:
@Pamplemouse a nevíš co to máš za zub? Je jich víc druhů, tady čtu..Implantát Meisinger Oktagon, Implantát Dentsply Astra Tech EV…

Tak zase zalezi, kdo to vyrabi. Nazvy nebudou vsude stejny. Ale co jsem zjistoval po Brne, tak kvalitnejsi 25tis stolicka.

Pamplemouse
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 31.08.19 20:12
@Anonymní píše:
@Pamplemouse a nevíš co to máš za zub? Je jich víc druhů, tady čtu..Implantát Meisinger Oktagon, Implantát Dentsply Astra Tech EV…

Uff, myslím, že nějakou Astru, ale přesně ti nepovím. A jednalo se o sedmičku dole.

Pamplemouse
Ukecaná baba ;) 1747 příspěvků 31.08.19 20:14
@Anonymní píše:
Jo a když vám ten zub vytrhli, tak vám tam nechali mezeru?

Já měla tu sedmičku jako poslední, ale jo díru nechali. Tím že to byl zub dole, bylo třeba aby se implantát začal řešit co nejdříve. Když horní zub nemá protiskus, pak začne vylézat (jakoby vypadávat). Tak i na to si dej pozor, aby sis nenechala vytrhnout zub, pak nezačala řešit implantát pozdě a nakonec ti nevypadl ten horní. U někoho se zuby moc nehýbou, ale u mě se i během půl roku povylezl teda slušně ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 20:17

@Pamplemouse ježiši, já potřebuju právě 4 nahoře, takže si to chcu nechat vytrhnout a hned řešit ten implantát a právě se taky bojím té mezery, nechcu moc aby to bylo vidět :mrgreen: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 20:19

@Cenarius a u koho si byl v Brně?

evulinda79
Kecalka 191 příspěvků 31.08.19 20:32

Slušný implantát je tak za 20 až 25 tisíc i s korunkou (spíš zahraniční firmy jako třeba Straumann),jinak soukromý lékař bude určitě dražší, na klinice se dostanou s cenou níže

dedrichov
Závislačka 3470 příspěvků 31.08.19 20:37

Tak to asi stojí za to jezdit do větších měst a pídit se. Já mám momentálně info o cca 33 tisících

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 20:39

@evulinda79 no já jsem registrovaná v Campuse klinik a tam je cena za implantát 32 500,–, tak právě nevím jestli nemám jít jinam, ale moc teda nevím kam

Pvln34
Kecalka 233 příspěvků 31.08.19 20:44
@Anonymní píše:
@Pamplemouse ježiši, já potřebuju právě 4 nahoře, takže si to chcu nechat vytrhnout a hned řešit ten implantát a právě se taky bojím té mezery, nechcu moc aby to bylo vidět :mrgreen: :zed:

V Brne doporučujem Diobe. Zachránili mi implantátom 1čku! Medzeru som nemala, po vytrhnuti zlého zubu som ale asi pol roka nosila nasadzovaciu dočasnú náhradu (na nerozoznanie od zvyšných zubov), aby sa mi zahojila kosť, ktorú mi museli doplňovať. Doktor Čáslava je profík, na neho nedám dopustiť. Držím palce :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 20:50

@Pvln34 uf, tam už asi mají moc luxusní ceny na mě, ale moc děkuju :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama