Zubní kaz v počátku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adinka_2012
Závislačka 2606 příspěvků 3 inzeráty 12.11.14 16:33
Zubní kaz v počátku

Chci se zeptat. Dnes jsem byla na prevenci u zubaře a u jednoho zubu říkal, že dá otazník (šestka nahoře), že je tam malá štěrbinka, ale zatím to nebude vrtat. Dá se kromě čištění ještě nějakým způsobem zabránit rozšíření a zvětšení kazu?

Reakce:
Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 16:34
@Adinka_2012 píše:
Chci se zeptat. Dnes jsem byla na prevenci u zubaře a u jednoho zubu říkal, že dá otazník (šestka nahoře), že je tam malá štěrbinka, ale zatím to nebude vrtat. Dá se kromě čištění ještě nějakým způsobem zabránit rozšíření a zvětšení kazu?

Natirat Elmex gelee z lekarny.

LaEllaX
Kecalka 368 příspěvků 12.11.14 17:36

Ano, taky mi byl doporučen Elmex gel. Navíc jsem si ještě koupila i Elmex Caries Protection zubní pastu. :-)

Adinka_2012
Závislačka 2606 příspěvků 3 inzeráty 17.11.14 22:16

Mohu se vás zeptat, jak často jste zub s kazem natíraly? Elmex gel jsem si koupila, 3 dny každý večer natírala a až včera jsem zjistila, že v krabičce je příbalový leták :oops:. Měla jsem za to, že to je lepší pasta na zuby, takže jsem po příbalovém letáku ani nepátrala. No tak jsem si ho přečetla. Dle něho se má aplikovat jednou týdně (je tam víc možností) a při kojení se má konzultovat s lékařem. Vadí tedy každodenní aplikace při kazu a při kojení (kojím 2-měsíční miminko)?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >