Zubní kliniky v Brně - nejlepší přístup a péče

29
31.3.21 11:53

Zubní kliniky v Brně nejlepší přístup a péče

Prosím o pomoc, zubaři nepřijímají nové pacienty tak volím zubní kliniky. Na jednu v Brně jsem narazila, ale tak arogantní zubarku už nechci zažít. Chodíte někdo v Brně do nějaké zubní kliniky která je vyhovující a jste tam spokojeni? Nechci moc zkoušet na vlastní pěst, protože se všude platí vstupní prohlídka. Budu určitě podstupovat horší zákroky jako korunky a tak. I třeba okoli Brna. Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
382
31.3.21 12:24

Ovdent

Já mohu za sebe doporučit Ovdent na Lidické, byla jsem s jejich přístupem i péčí spokojená, kvalitně provedené, dali si záležet aby to za ty peníze bylo kvalitní, anestezie bez problémů, záleží jim aby neměl člověk špatnou zkušenost s bolestí (2× čištění kanálků) a respektovali moji finanční situaci, takže mi zákroky objednávali postupně jak jsem jen mohla, aby mi dali chrup dohromady :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
31.3.21 12:25

Za mě syndenta na hlinkách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
31.3.21 12:50

V Bohunickem kampuse je nějaká větší stomatologická klinika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5766
31.3.21 13:28

Chodim do Smile Factory na Janske a jsem moc spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
31.3.21 13:51

Děkuji obvolam 🙂 🙂 Dentart nikdo neznáte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
31.3.21 14:33
@Peggys píše:
Děkuji obvolam 🙂 🙂 Dentart nikdo neznáte?

Dentart je fajn jak zubní tak hygiena, akorát mě štve přístup (autem),jinak doporucuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
31.3.21 18:08

Ja moc doporucuju Onedent v Cernych polich. Zbavili me strachu ze zubare. Fakt super pristup. Kratke objednaci lhuty. Vse je na jednom miste, rentgen, zubar i dentalni hygiena. A za vstupni prohlidku jsem neplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1058
31.3.21 21:09

Já jsem spokojená ve stomatologii Erbenova. Vede to přednosta z kliniky v Bohunicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
2.4.21 11:14

@NicknackEK když jsem se dívala cenově tk patří mezi normální ne? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
2.4.21 11:15

@Fiškuska taky jsem byla spokojená dříve ale už nikdy víc mění se tam zubařky a chytla jse takovou arogantní krávu. Hrůza opravdu hruza..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
2.4.21 20:40

@Peggys Vazne? Muzes napsat jmeno te zubarky? Ja teda od zacatku chodim k jednomu zubari, tak nemam uplny srovnani, ale zdalo se mi ze jsou tam vsichni v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
2.4.21 22:12

@Fiškuska to právě si nepamatuji 😁 :/ ale na recenzích na netu si na ni stěžuje více lidí ze je arogantní, tak to máte kliku za jednoho ze se Vám to nestrida 🙂 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.21 20:58

Za mě doporučuji Dalident. Chodíš vždy ke stejnému zubaři, žádné střídání se nekoná. Přístup k pacientovi úplně skvělý - vše v klidu vysvětlí, nechá prostor na otázky, během zákroku komunikuje a ujišťuje se, že nic neoblí. A ošetření je ve špičkové kvalitě, používá mikroskop, dá si na to čas. Zubařů jsem vystřídala opravdu hodně, tak myslím, že mám s čím porovnávat. A mají i dentální hygienistku. Nenutí ale do návštěvy hygieny jen proto, aby si na tom namastili kapsu, tak, jak se to děje v jiných ordinacích. Pouze to nabídnou v případě, že je to třeba a vysvětlí, proč je dobré tam jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat