Zubní můstek

Anonymní
19.8.19 21:41

Zubni mustek

Takovy mensi zoufalský dotaz. Museli mi byt odebrány obě dvě dvojky, takže zubní můstek byl prý nejlepší řešení.. mam ho nasazený už 14dnů ale bohužel asi po 3 dnu co mi byl nasezený mě začala bolet zbroušená jednička.. bolí dáseň když si na ní sáhnu, zaklepání na ten zub a sahnutí ze spoda či kousnutí o tom nemluvím.. dostala sem už 3antb dalacin a nic.. někdo nějaký zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.8.19 21:55

Zdravím, málo informací… Zub byl nabroušený živý, nebo byl umrtveny? Rtg byl? Napadá mě, že nezvládl preparaci a odumírá, nebo je můstek špatně vyartikulovany a zub je přetížený a nebo most nesedí, dělá někde neplechu u dásně. Tezko říct… Co vám k tomu řekl vás zubař? A třetí ATB je myšleno jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.19 21:58

Zub mi jen zbrousila toď vše.. ani rentgen nebyl udelany, takze predpokladam ze zub je stale zivy.. jinak mustek mi prijde ze po nasazeni sedl dobre ale to asi sama nemohu posoudit.. lekarka mi nerekla nic, jen mi poslala antb ze to byl zasah.. 3 ti krabicku antb..

• Nahlásit
  • Citovat
19.8.19 22:06

No nestačím zírat, tří krabice ATB??? Asi bych urychleně změnila zubaře… Pokud je zub živý a takto to nezvládl, tak umrtvit. Jde to i přes můstek…
Jak píšete, ze vám poslala ATB, to znamená, že vás ani neviděla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
19.8.19 22:16

Nejlepší řešení by byl imho implantát a ne zničení dalších zdravých zubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.19 22:18

Nevidela. Recept přes sms. Se zubařena to je děs, nikde nikdo nepřibírá takže sem zvědavá jak dlouho budu ještě trpět. A můstek na cementu jde sundat a zas vrátit zpátky?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.8.19 22:28

Když si zmacku pod nosem to, nad tim zubem jakoze tak cejtim bolest jak strili do dasne a z dasne do zubu..

• Nahlásit
  • Citovat
20.8.19 17:05

Takhle vám to nepovím s jistotou, ale můj názor je ten, že zub odumírá. Buď je přetížený, nebo se traumatizoval během broušení… V obou případech by vás ale měl někdo vidět, to se musí řešit. I v jiných případech. Každopádně to, že vás ani neviděla je fakt zarážející…
Ano, zubařů je málo, ale držet se tady asi nemá smysl. U nás objednavame na duben!, ale nikdy by mě nenapadlo odmítnout bolest… Prostě se tam nacpete, přijďte osobně a buďte neodbytná. Asi si to tam odsedite, ale vzít vás musí, vždy se najde skulina. A mezitím hledejte jiného zubaře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama