Zubní pod narkózou - Karlovy Vary

397
17.2.16 08:26

zubní pod narkozou Karlovy Vary

Zdravím :kytka:,slyšela jsem že prý ve Varech existuje nejaky institut, kde dělají zuby pod celkovou narkozou, komplet cely. Nevíte nekdo kde to sídlí, popřípadně zkušenosti a tel. číslo??Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

88
17.2.16 08:55

Já jsem slyšela, že zuby pod narkózou může dělat i normální stomatolog, ale vyžaduje zprávu od psychologa, nebo psychiatra, že se jedná o chorobný strach. No a že se injekce platí 2.000,–. Pokud vím, nešlo o specializované pracoviště, normální stomatologie Praha 9, ul. Generála Janouška. Tak v Brně by to mohlo také být tak. Nevím jak je to s placením narkózy obecně, ale toto je asi, když není narkóza normálně nutná…

Jo komplet celý zuby? Tak to neporadím. Ale asi narkóza určitě. Trhat víc jak 3 zuby najednou se ani na obyč. umrtvení nedoporučuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
17.2.16 08:58

@DAMIELKA Já se práve od poslední navstevy me zubařky desne bojím, rvala mi dva zuby 3/4 hodiny uz sem skoro omdlevala :,( to bylo strasne, samozrejmne jsem to ted nechala zajít docela daleko a k ni uz nechci a od zacatku tehu se to jen horsi, tak bych strasne chtela touto metodou :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
17.2.16 09:15

@Afroditka85 Můžu se zeptat co ten můj pan zubař? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
17.2.16 09:41

@Avocadka No…to že byl arogantní ke me bych prehlídla, ale malej mi odchazel z ordinace z pláčem že byl pan doktor na nej zlej :nevim: tak to neee :,( jeho chování vůči nám bylo teda opravdu odrazující, nevim proc :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
17.2.16 10:24

@Afroditka85 Jee tak to mě moc mrzí, tomu nerozumím :? Já tuhle stránku nikdy moc neřešila, spíš tu odbornost, ta je super… Ach jo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
17.2.16 10:38

@Avocadka já taky ne, ja bych to přežila, zubař bude asi pečlivej, ale toho malyho mi bylo fakt líto :( ten uz si se zubama uzil svý od mala, takze jsem nemohla dopustit aby se takhle k nemu choval, uz tak má paniku ze zubare chudak :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
17.2.16 10:40

K zubaři člověk musí mít důvěru. Jsou obrovské rozdíly. Já měla na ZŠ špatnou zkušenost a zubařů se bála jak čerta. Moje další zubařka děs. No a teď chodím sem a nemám už strach a nechám si vrtat i bez injekce, pokud mi řekne, že to bolet nebude, tak neboli a pokud řekne, že bude, tak píchne a jen když začnu malinko něco cítit, tak připíchne. No ale problém teď šla doktorka jinam a na středisku nový, mladý doktor. Trošku vrtnul bez injekce, nic jsem necítila. Tak nevím nevím. Kdyby něco, vyhledám z5 tu mojí doktorku. Synovi dělala zuby od 3 let, hodná i sestra. A ke mně moc milá. Syn se nebál, smál se při vrtání a vrtala 3×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
17.2.16 10:44

Nemuze to byt klinika Smuclera? Vim, ze Smucler ma pobocku Asklepionu v Karlovych Varech, tak mozna tam bude takovy zakrok mozny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
17.2.16 10:45

@lauraka zkusím vyhledat, moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu