Zubní pohotovost - čerstvá zkušenost

1275
30.3.20 15:10

Zubní pohotovost-čerstvá zkušenost

Holky prosím kam v Praze na zubní pohotovost, máte někdo teď čerstvou zkušenost kde jsou dobří?. Má zubarka je na RD proto musím řešit bolest takto, v MB mě nikdo neosetri, volala jsem všude :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lynx.lynx
30.3.20 15:17

No v Praze je pohotovost jen na Karláku myslim :think: pak ještě soukromý ordinace někdy berou na pohotovost, ale teď při koronaviru bych si zavolala. Navíc u soukromé pohotovosti čekej za ošetření hodně peněz, když jsem po porodu volala kvůli osmičce, byla to až nekřesťanská suma.

• Nahlásit
  • Citovat
17
30.3.20 15:18

V Mladé Boleslavi byla o víkendu otevřená pohotovost v nemocnici, proč jste nešla tam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
30.3.20 15:20

Jinak já jednou byla ve spálené ulici v Praze na pohotovosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1916
30.3.20 15:24

V praze spalena, ale ja mam blbou zkusenost, fajn je magic smile na karlaku, ale priprav si korunky, ale neodflaknout to, ja tam lezela pres dve hodiny, ted bych na beznou pohotovost nesla, riskovat s otevrenym zubem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
30.3.20 15:28

Obvolala bych soukromé ordinace v Praze, ale bude to drahý, nevím, co ti je, ale počítala bych v řádu tisíců.
Pokud to fakt nemůžeš zaplatit, zkusila bych tu Spalenou. Nebo snad Motol, tam není zubní pohotovost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1916
30.3.20 15:35

@Platanka co vim tak v motole je pouze detska, pak je vecer v krci ale nevim jestli za dane situace ordinuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
30.3.20 15:44
@Lynx.lynx píše:
No v Praze je pohotovost jen na Karláku myslim :think: pak ještě soukromý ordinace někdy berou na pohotovost, ale teď při koronaviru bych si zavolala. Navíc u soukromé pohotovosti čekej za ošetření hodně peněz, když jsem po porodu volala kvůli osmičce, byla to až nekřesťanská suma.

No ještě je v Krči no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 15:46
@Platanka píše:
Obvolala bych soukromé ordinace v Praze, ale bude to drahý, nevím, co ti je, ale počítala bych v řádu tisíců.
Pokud to fakt nemůžeš zaplatit, zkusila bych tu Spalenou. Nebo snad Motol, tam není zubní pohotovost?

Nerada zklamu, obvolavala jsem v uplne jinem kraji zrovna dneska, az na poseste se mi podarilo dovolat nekam, kde v teto dobe berou akutni zakroky. Sileny. Bylo mi sdeleno, ze zubari maji doporuceno neordinovat, jsou urcene nejake ordinace, ktere dostaly ochranne prostredky a zastupuji akutni pripady pro urcitou oblast. Moje zubarka ma do konce dubna volno, jeji zastup take.

• Nahlásit
  • Citovat
3414
30.3.20 16:59

Sháněla jsem zubaře pro syna - akutně, nejen že problém, ale když už se mi vůbec někam podařilo dovolat, tak mi oznámily, že pouze trhají nebo dávají ATB, že vrtat nebudou. Takto mi to bylo řečeno asi ve 3 ordinacích, kam jsem se dovolala. Takže na to taky pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lebambule
30.3.20 17:27

Ja si jenom říkám, kdy zase otevřou. Je to patova situace, lidi budou potřebovat ošetřovat zuby, chodit na prevence, ten virus nezmizí jen tak, fakt jsem zvědavá, 17.4. máme celá rodina termín… Budu ji muset zavolat…

• Nahlásit
  • Citovat
6285
30.3.20 17:52

V Krči v nemocnici je pohotovost a za mě vždy ok a to se zubařů fakt dost bojím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
30.3.20 18:12

Holky díky za reakce a rady, nakonec jsem dnes shledala zástup má moji zubarku na praze 1…zítra tam volám tak uvidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama