Zubní pohotovost Hradec Králové

644
3.7.13 09:54

zubní pohotovost Hradec Králové

Ahoj, mám tu mamku na návštěvě a chytly jí zuby, nebo spíš dáseň, myslíte že ji vezmou na pohotovosti ve FN HK když jinak je z LB? nemá to oteklé nic, jen jí hrozně bolí dáseň a jeden zub.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Gibbo
3.7.13 09:58
@abela píše:
Ahoj, mám tu mamku na návštěvě a chytly jí zuby, nebo spíš dáseň, myslíte že ji vezmou na pohotovosti ve FN HK když jinak je z LB? nemá to oteklé nic, jen jí hrozně bolí dáseň a jeden zub.

Myslím, že určitě, však proto je to pohotovost, aby akutní ošetřili ihned :) Zkuste to :)

• Citovat
  • Nahlásit
3.7.13 09:59

Podle mě určitě, od toho snad přece pohotovost je, aspoň doufám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
644
3.7.13 10:00

Když oni na internetu píšou :Ambulance pouze pro pacienty s otoky, krvácením, obličejovými úrazy včetně úrazů zubů. Neošetřuje pacienty u nichž nehrozí nebezpečí z prodlení tj. bolestí zubů bez otoků, uvolněná výplň či zubní korunka, bolest dásní. Ale nevím jestli je rozdíl mezi pohotovostí a ambulancí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5467
3.7.13 10:06

@abela Já bych tam zajela - za to nic nedáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16063
3.7.13 10:14

@abela ano, píšou. Já měla čištěné kanálky, dr. mi v pátek zub zadělala provizorní plombou s tím, že se jí ještě nezdá doléčený a kdyby něco, mám si plombu vydloubat. Večer mě to šíleně bolelo, dloubala jsem, ale zdálo se mi, že to není ono. Jela jsem na pohotovost a nechala se odradit touto cedulí :zed: Trpěla jsem celý víkend, zubařce si postěžovala a ona mi řekla, že jsem měla jít dovnitř, že by mě normálně ošetřili. To mi pak potvrdil i bratr, který tam má nějakou známou :roll:
Takže neváhejte a jeďte :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
3.7.13 10:16
@abela píše:
Když oni na internetu píšou :Ambulance pouze pro pacienty s otoky, krvácením, obličejovými úrazy včetně úrazů zubů. Neošetřuje pacienty u nichž nehrozí nebezpečí z prodlení tj. bolestí zubů bez otoků, uvolněná výplň či zubní korunka, bolest dásní. Ale nevím jestli je rozdíl mezi pohotovostí a ambulancí

Ale dásen jí může do večera otéc, raději bych tam zajela, za to nic nedáte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat