Zubní pohotovost - oblast Kladno, Slaný, Kralupy

204
20.7.13 19:30

zubní pohotovost kladno,Slany,Kralupy...

Potřebuji teď akutně poslat manžela na zubní pohotovost.Asi vytrhnout zub, nevíte někdo, kde je dnes v sobotu po 19 hod. zubní pohotovost? A jakou máte s ní zkušenost? Je na Kladně, ale tam už nikdo není…V Praze snad Motol a Karlák…ale tam se mi moc jet nechce…díky Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

378
20.7.13 19:46

Když je to tak akutní, tak raději hledej na googlu nebo zavolej na informace. Sedět a čekat na emiminu, jestli ti náhodou někdo neporadí, mi přijde trochu mimo. Bez urážky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
20.7.13 19:54

Už jel do Motola…jen jsem myslela, jestli má někdo nějakou dobrou nebo naopak špatnou zkušenost?? Díky moc!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
20.7.13 20:01
@andrea74 píše:
Už jel do Motola…jen jsem myslela, jestli má někdo nějakou dobrou nebo naopak špatnou zkušenost?? Díky moc!!!

tak dej vedet jak mu to doapdlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
20.7.13 20:25
@Sphynx Lady píše:
Když je to tak akutní, tak raději hledej na googlu nebo zavolej na informace. Sedět a čekat na emiminu, jestli ti náhodou někdo neporadí, mi přijde trochu mimo. Bez urážky.

tady uz se clovekfakt nemuze na nic zeptat 8o

Zakladelko dej pak vedet jak to dopadlo. Zkusenost bohuzel nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
20.7.13 20:27
@Melody 4 píše:
tady uz se clovekfakt nemuze na nic zeptat 8o

Ale může. Jen některé věci je lepší hledat jinde, než tady. Kort když je to akutní. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
20.7.13 20:46

@Sphynx lady…já jsem věděla, že v Praze je, jsem zdravotní sestra v Praze, ale zubaře tak často nepotřebuji…tak na to zdravotnictví nahlížím právě i trochu jinak…vím, že záleží i na jakého doktora člověk natrefí.
@Melody 4 a @tumpach
díky… :potlesk: dám vědět, jak dopadne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JellyBean
20.7.13 23:09
@Sphynx Lady píše:
Ale může. Jen některé věci je lepší hledat jinde, než tady. Kort když je to akutní. ;)

Nahodou, tady se clovek kolikrat dovi veci, co ani strycek google nevi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
204
21.7.13 10:02

…tak nakonec nejel do Motola, protože tam je jen dětská pohotovost…byl ve Spálený na P1,lidí asi 10 před ním, ale nakonec se dostal na řadu a zub mu dr. vytrhla, byl spokojený, kápl na mladou, ale šikovnou doktorku. Přijel v 23hodin, jel nakonec na motorce, aby lépe zaparkoval.Na Prahu jsou jen 3 dospělé pohotovosti…Karlák a Spálená…Krč je jen asi do 23hodin-kdyby někdo potřeboval. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JellyBean
21.7.13 10:23
@andrea74 píše: …tak nakonec nejel do Motola, protože tam je jen dětská pohotovost…byl ve Spálený na P1,lidí asi 10 před ním, ale nakonec se dostal na řadu a zub mu dr. vytrhla, byl spokojený, kápl na mladou, ale šikovnou doktorku. Přijel v 23hodin, jel nakonec na motorce, aby lépe zaparkoval.Na Prahu jsou jen 3 dospělé pohotovosti…Karlák a Spálená…Krč je jen asi do 23hodin-kdyby někdo potřeboval. :mavam:

Tak spon, ze to dobre dopadlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama