Zubní pohotovost Ostrava, Opava

5807
5.7.15 08:37

Dobré ráno dámy - především z MS kraje, mám na vás dotaz - máte některá či někdo z vašich blízkých nějakou čerstvou zkušenost se zubní pohotovosti v Ostravě či Opavě? Předem vám děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

241
5.7.15 09:13

@beruska03 Byla jsem v Ostravě na jaře, přečetla jsem si nějaké zkazky, že je tam doktorka taková trošku ráznější. Na parkovišti byl sníh od krve a mě zub přestal bolet. Po zaplacení 90 Kč jsem mohla na křeslo, a když jsem říkala, že nevím jestli mě bolí 6 nebo 7, že spíš 7 tak začlo vrtání. Naštěstí to byla 7 co šla jako první. Jen zub, ale otevřela a nedala tam žádnou léčivou vložku a to byla sobota. Můj zubař ordinuje až v úterý a tak se zhrozil, že neví jestli se mu zub ještě podaří zachránit. Nakonec je to dobré, ale nevím jestli bych tam jela znovu, přestože zub tedy bolel děsně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5807
5.7.15 09:20

@jana9020 Bože :( mě bolí zub jen já nevím jaký… mě už bolí celá levá strana nahoře, že to fakt nedokážu přesně určit :( muje dr mi říkala ať tam nejezdím ať se vždy snažím vydržet, ale jak to nabere grády tak fakt váhám… do toho kojím tak si jen tak něco vzít nemohu :( ale takové provizorní sadistické řešení je taky na prd :( ach jo… co teda teď? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
5.7.15 09:26

@beruska03 to neporadím, taky jsem se snažila vydržet, ale úplně mi v něm tepalo, takže jsem si říkala, je sobota a do úterka nevydržím, ale málem mě to stálo zub. Zkusila bych tam zavolat, že má doktor do středy dovolenou a jestli to ošetří i s léčením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24363
5.7.15 10:03

@beruska03 Při kojení můžeš ibuprofen, dokonce je lepší, než paracetamol.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5807
5.7.15 10:39

@Pipet jj díky…

přes den to jde, to je člověk v jednom kole ale ta noc byla drsná.. uvidím co bude dnes :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.7.15 13:51

@beruska03 můj chlap bojuje se zuby už od května, ale radši se přes víkend cpe pilulema. Tu na pohotovosti byl jedinkrát, nikdy více.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9392
16.5.16 12:02

Ahoj obnovuji diskuzi- jit na zubni pohotovost ci ne? beru Ipobrufen 3× denne, stejne moc nepomaha a moje doktorka me vezme nejdriv ve stredu :zed:…je ostravska pohotovost uz lepsi?? udelaji treba i rtg, kdyz si nejsem jista, ktery zub boli? daji anestezii?? diky za vase zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
867
16.5.16 12:32

@liky Anestezii dají, to není problém. Rentgen mi dělat nemuseli, takže nevím. Ale jen mi zub otevřeli s tím, že si to mám dořešit u svého doktora. Jo a z vlastní zkušenosti - ipobrufen na zuby nezabírá, musíš zkusit jiný dryák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
984
16.5.16 13:34

Mě třeba ibuprofen pomáhá, ale tak dva najednou. Vůbec mi nezabírá paralen a ty ostatní. Mě taky zubařka nechtěla vzít, jela jsem na pohotovost do Ostravy a tam mi ten zub (byla to ale osmička) vytrhli - samozřejmě s anestezií. Ale ty máš asi jiný problém, takže ti to jen otevřou ať to přestane bolet a ať už ti to pak dodělá tvoje zubařka. Anestezii ti na požádání musí dát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.17 21:34

Zdravím dnes jsem byl na Zubní pohotovosti na fifejdach.Dne 24.1.2017 v čase 20:45 Všem doporučuji aby nechodili v čase 20:00 až 21:30 to paní zubařce beží v televizi serial a ona musí koukat. Takže osmička co krasně křivo vyrostla pani zubařka nevytrhla i když je tam zanět…(Běžela ružovka v zahradě) neumrtvila(bežela ružovka v zahradě)vyvrtala řekla naschle ani vrtačku nedala na misto a šla koukat co se v serialu děje… Za mě to bylo top bolest nesnesitelná nevím jak dneska usnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3435
24.1.17 21:45

No o ostravské pohotovosti jsem slyšela a četla děsivé historky. Před lety jsem tam byla s maminkou - a opravdu přístup zubařky byl nelidská řezničina.
Když mě před časem začal v pátek večer bolet zub, neměla jsem odvahu se tam vypravit a přetrpěla jsem to (i když jsem bolestí téměř nespala. No a má zubařka to pak v pondělí sice neřekla na plno, ale dalo se to přeložit asi takto, že pohotovostí bych si nepomohla, asi se všeobecně ví, jak to tam chodí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5807
24.1.17 22:19

Moje zubařka taky radí - než jet na pohotovost tak to raději nějak přečkat s léky proti bolesti :roll: :nevim: držím palce ať tuto návštěvu nemusí nikdo z nás absolvovat :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.17 23:06

Já byla v Ostravě mezi svátkama. Obrovská fronka, což se ale dalo čekat. Lidi tam byli max 5. minut.. Zub bolel šíleně, navíc kojím a brufen vůbec nezabíral. Když jsem se dostala na řadu, doktorka mrkla na zub. Za celou dobu neřekla ani slovo. Vzala injekci, čekala jsem, ze mi ji chce píchnout, ale udělala jen výplach. Dala mi mezi zuby dren a zub je prý zdravý, ani ho neotevrela, aby se mi ulevilo. Po pár dnech zub sice přestal bolet, ale zánět se dostal ven a já měla pusu jak balon. Takže příště už mě na pohotovost nikdo nedostane..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.17 20:53

Tak dneska jsem tam byl zase :-) byla tam jina doktorka, uplně anděl :-) koukla udelala vše proto aby to nebolelo.na chirurgii vše domluvila ovšem poučila 5× se zeptala bolí? NEBOLELO :-) Anděl zlatý Anděl :-) :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama