Zubní pohotovost Praha

Anonymní
26.12.18 23:03

Zubní pohotovost Praha

Ahoj, prosím o radu, zkušenost.. Dneska mě začal bolet zub, ale tak, že nejsem ničeho schopná. Brečím bolestí, vzala jsem si minimálně 8 brufenu a 5 valetolu, davam hřebíček, výplachy alkoholem, ústní vodou.. Leduju.. Jsem si 100% jistá, že to je zánět zubu, konkrétně osmičky. Bolí mě od toho celá půlka tváře + ucho. Jsem samozivitelka a po Vánocích jsem totálně vyzdimana, ale totálně. Udělala jsem jako každý měsíc zásoby pro prcka, něco pro mě a nemám ani korunu. Co byste dělali v mé zkušenosti? Volala jsem sestře na pohotovost, a ta mě odpalkovala at si prijedu.. Chtěla jsem vědět, jestli by ten zákrok nešel třeba na fakturu.. Poradíte? Prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2946
26.12.18 23:07
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o radu, zkušenost.. Dneska mě začal bolet zub, ale tak, že nejsem ničeho schopná. Brečím bolestí, vzala jsem si minimálně 8 brufenu a 5 valetolu, davam hřebíček, výplachy alkoholem, ústní vodou.. Leduju.. Jsem si 100% jistá, že to je zánět zubu, konkrétně osmičky. Bolí mě od toho celá půlka tváře + ucho. Jsem samozivitelka a po Vánocích jsem totálně vyzdimana, ale totálně. Udělala jsem jako každý měsíc zásoby pro prcka, něco pro mě a nemám ani korunu. Co byste dělali v mé zkušenosti? Volala jsem sestře na pohotovost, a ta mě odpalkovala at si prijedu.. Chtěla jsem vědět, jestli by ten zákrok nešel třeba na fakturu.. Poradíte? Prosím?

Ty nemáš zdravotní pojištění?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2395
26.12.18 23:10

90 Kč regulační poplatek na fakturu, to jsi myslela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16815
@Anonymní píše:

Na klasicke pohotovosti budes platit max 90,– poplatek za pohotovost mimo ordinacni hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3065
@Anonymní píše:

Proc fakturu, zanet ti osetri zadarmo..akorat mozna zaplatis 90kc za pohotovost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2395
26.12.18 23:16

Mimochodem… „Regulační poplatek je hrazen pojištěncem ihned nebo dle dohody se zdravotnickým zařízením poskytovatele zdravotních služeb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
26.12.18 23:25

Zaplatis jen 908 Kc za pohotovost, trhani zubu se neplati ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 23:38

Tak ja koukala na cenik, a tam jsou palky i na ukony jako je trhani.. Spalenou myslim, nevím co dalšího je v Praze. Trhani 550, ošetření - vyšetření 750..

• Nahlásit
  • Citovat
2946
26.12.18 23:50
@Anonymní píše:
Tak ja koukala na cenik, a tam jsou palky i na ukony jako je trhani.. Spalenou myslim, nevím co dalšího je v Praze. Trhani 550, ošetření - vyšetření 750..

Ale to se asi vztahuje na lidi bez zdravotního pojištění, ne? Na zubní pohotovosti jsem byla snad před 10 lety a platila jsem jen regulační poplatek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2315
26.12.18 23:53

Ošetření na pohotovosti bude za poplatek 90,– Kč. Ale je to jenom první pomoc. Pochybuji, že se to tím definitivně vyřeší. Záleží na tom, co bude dál. Pokud se bude doktor snažit zub zachovat, určitě budou potřeba další návštěvy u zubaře. A to pak na pojišťovnu celé není (kanálky apod.).
Kromě Spálené jsme v létě byli spokojeni s pohotovostí v nemocnici v Krči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.18 23:57

No pak už půjdu ke svému, s náklady počítám - vydelam si na ne. Jde mi jen o to, co budu platit tam.. Známá platila na pohotovosti 1700 za vytrhnuti, řešila proč to platila.. 100 na poplatek mám.. Ale kdyby chtěli 1700 za vytrhnuti, nebo by mi ho drenovali nebo neco.. Co potom. Sestra tam je nepříjemná zz do telefonu.. Nemám sílu ji znovu volat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
TRG
2395
26.12.18 23:58

Tak si tam zavolej a máš to. Ale buď v klidu, PLAŠÍŠ ZBYTEČNĚ, ten ceník platí pro cizince, lidi bez zdravotního pojištění apod. Teď na to koukám… Schválně, zeptej se, jestli je pravděpodobné, že budeš něco platit a jestli se to dá event. na fakturu nebo jinak. (Jako že běžně dá. Když někdo zapomene k doktorovi peněženku, taky ho neženou přes půl Prahy zpátky.) Chápu, že jsi zdrblá z bolesti a finančního presu, ale nenech se tím úplně zblbnout, šmankote. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.18 00:02

No tak jsem v p… Případný odvoz pil a nemá mě ani kdo odvézt.. Nebydlím přímo v Praze :? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
TRG
2395
27.12.18 00:02

Tak se představ jako Nováková, nebudou si tě po telefonu pamatovat. Peníze navíc chtít můžou, nevím přesně za co, ale tipuju něco na bolest nebo jiné řešení než provizorium. Ale na tom se s nima normálně domluvíš. První pomoc je v rámci zdravotního pojištění bez doplatku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2395
27.12.18 00:04

A tak s tím odvozem je to horší… To už poradit neumím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama