Zubní pohotovost Praha pro dospělé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 17:16
Zubní pohotovost praha dospel

Dobrý den kde je zubní pohotovost v Praze a kolik se platí například za vytrhnuté nebo blombovani zubu dekuji

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12102 příspěvků 07.02.19 17:22

pokud jsi pojištěná, tak nic. Jinak pohledej ceníky pro samoplátce.

Vemas
Kelišová 5442 příspěvků 07.02.19 17:24

Ve spalene

milovnicejablek
Kecalka 151 příspěvků 07.02.19 17:25

Spálená, ale rozhodně Ti nebudou řešit plombu, jen akutní případy

MáškaMarie33
Kecalka 237 příspěvků 07.02.19 17:28

Byla jsem na pohotovosti tady http://www.magicsmile.cz/ konkrétně na Praze 2, pak jsem se k nim přeregistrovala, k MUDr Radivojevič, je perfektní. Za vytržení tenkrát (2018) jsem neplatila nic, za plombování 1250,– za jeden zub.

DanielaS
Povídálka 44 příspěvků 11.02.19 12:13

Ja byla na Maloclinic, nejsem v CR pojistena vubec, byli velice ochotni a objednali me na za par hodin. Ale nakonec mi zakrok nedelali, takze s cenou neporadim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >