Zubní pohotovost se 4letým

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bibi88
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 28.06.19 22:19
Zubní pohotovost se 4 letym

Ahoj ženy. Před chvílí jsem dorazila z práce domů. A syn mě přišel přivítat ke dveřím. A má nateklou tvář od zoubku. Začal ho včera večer bolet. Tak jsem volala zubaři a bohužel dnes měl jen do 12 takže nás objednal na pondělí. Jenže zítra ráno musíme jet na pohotovost a jde mi o to že syn nemá zubaře rád a u našeho zubaře se mu dává před zákrokem „oblbovací“ sirup. Jenže nejsem si jistá že ho tam budou mít. :/ jak ho připravit na to že mu ten zoubek asi nejspis vytrhnou? Nebo neříkat a počkat až mu to vysvětlí? :nevim:

Reakce:
fera21
Kecalka 301 příspěvků 28.06.19 22:38

Neříkat. Mě kdysi zubař vytrhnul zub tak, že se mnou mluvil, mluvil, mluvil a vytrhnul. Ten moment překvapení byl tak silný anestetikum, že jsem začal řvát až doma. Pokud mu to teď řekneš, tak ho tam zítra budeš dostávat s velkýma obtížema.

Karleon
Kelišová 5660 příspěvků 28.06.19 22:51

Vysvětlovat, uklidňovat, slibovat, uplácet.. máte to z ruky, ale za sebe a svou dceru můžu doporučit zubní pohotovst u Pekárka ve Strašnicích, jsou tam na děti zaměření, mají tam dětské motivy, pohádky, před injekcí umrtví dáseň gelem a za chvíli můžete na zmrzlinu.

bibi88
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 28.06.19 23:04

@fera21 právě toho se taky bojím. :( ach jo
@Karleon my máme taky super zubaře. Ale bohužel tohle jsme nevychytali :(

Bubla Bůčková
Kelišová 7132 příspěvků 28.06.19 23:17

Chtěla jsem na pohotovosti vytrhnout zub osmičku a nechtěli to udělat. Mu to akorát bude šťourat a ještě zhorší, počkala bych do pondělí a zatím dávala led a nurofen :think:

bibi88
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 30.06.19 15:03

Ahojky tak jsme včera jeli do Motola na zubní pohotovost. Zoubky vytrhli. Super přístup. Byli skvělí. Malej Má ještě vadu srdíčka (malinkatá dirka mezi komorami) takže dostal před zákrokem atb. Takže jestli ještě něco jedu zase tam :)

Bubla Bůčková
Kelišová 7132 příspěvků 30.06.19 15:09

@bibi88 tak to jsou dobré zprávy :*

Váš příspěvek
Reklama