Zubní pohotovost - tekutina na tišení bolesti a kojení

605
11.4.21 10:47

Zubní pohotovost - tekutina

Holky, dnes jsem nevydržela a jela na zubní pohotovost. V noci jsem nemohla asi spát. Zubařska zub otevřela dala nějakou tekutinu, ktrera by měla bolest otupit. Jenže špatně místo asi prikrila a já teď pořád tekutinu cítím v ústech. Nevím, jak se jmenuje, ale mám strach aby to neublížilo malému. Kojím, tak se bojím, že se to dostane do mlicka a prcek bude trpět :( nemáte někdo zkušenost? Zítra jdu ke svému dr. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8096
11.4.21 10:54

To máš jedno jestli to máš v zubu nebo v puse v těle to máš tak jako tak. Ale klid aby se to dostalo do mlika v takovým množství aby to nějak ovlivnilo dítě tak by ti tam toho musela nalít litr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
11.4.21 10:59

@JancaS84 Napadlo mě, jestli do zítra malému raději nedávat UM.. Když to z toho stále cítím. Fakt bych mu nerada nějak ublížila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
11.4.21 11:05
@Drndadvě píše:
@JancaS84 Napadlo mě, jestli do zítra malému raději nedávat UM.. Když to z toho stále cítím. Fakt bych mu nerada nějak ublížila.

Ne, v tom zubu máš prd prd nic. To se do mlika nedostane. Na té pohotovosti jsi řekla, že kojis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
11.4.21 11:14

@JancaS84 Ano řekla, byla to ale taková starší dr a jen mi řekla, že to asi nebude miminku chutnat. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat