Zubní pohotovost vytržení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.5.22 11:46

Zubni pohotovost vytrzeni

Ahoj vim ze si to musim rozhodnout sama, ale byla jsem vcera na pohotovosti a dostala jsem atb (zanet v mrtvem zubu), a tim ze by mely do dvou dnu zabrat) ale neda se to vydrzet, zvazuji zda tam dneska nejet a nenechat si ten zub vytrhnout…nebo zkusit vydrzet? Nimesil v kombinaci s ibalginem nepomaha a vic uz toho dlabat nemuzu… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20800
8.5.22 11:56

No před trháním to stejně potřebuješ nejdřív zaléčit, takže vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.22 12:02

@Ou to by mi to ted nevytrhli? Co kdyz ty atb nezaberou?

• Citovat
  • Nahlásit
580
8.5.22 12:14

Zkus chladit, mě atb taky nezabraly, po pěti dnech přišlo trhání. Ta umrtvovací injekce byla vysvobozením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.22 12:33

@aledud jsem si rikala, ze atb by mely byt jistota, ze nezaberou hned …ale tak asi taky nemusi zabrat vubec …mrzi me ze prijdu o zub, ale tohle se fakt neda

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.22 12:58

A to ti dali jen antibiotika a zub neprocistili? Já s tím stejným byla na pohotovosti před 14 dny - pročistili mi to jak zevnitř - kanálky, tak zvenčí - rozřízli mi dáseň. K tomu jsem dostala antibiotika a poté, co odezněla bolest z toho, jak se mi tam vrtali, už to bylo dobré.

• Citovat
  • Nahlásit
580
8.5.22 13:51

Mě na pohotovosti jen atb a opíchli od bolesti. Potom druhý den u zubaře čištění kanálků, ale bolest neustupovala, pátý den jsem volala, že ho chci vytrhnout a nevydržím ani den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3544
8.5.22 13:55
@Anonymní píše:
A to ti dali jen antibiotika a zub neprocistili? Já s tím stejným byla na pohotovosti před 14 dny - pročistili mi to jak zevnitř - kanálky, tak zvenčí - rozřízli mi dáseň. K tomu jsem dostala antibiotika a poté, co odezněla bolest z toho, jak se mi tam vrtali, už to bylo dobré.

Kde to bylo?? Neznám pohotovost, kde by čistili kanálky. V dnešní době je už nechtějí čistit ani normální zubaři a odešlou pacienta na specializované pracoviště, kde je to drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7786
8.5.22 14:13
@ZuzaM píše:
Kde to bylo?? Neznám pohotovost, kde by čistili kanálky. V dnešní době je už nechtějí čistit ani normální zubaři a odešlou pacienta na specializované pracoviště, kde je to drahé.

No pokud tam ma zanet, tak ji to vycistit maji. :nevim: Ja jsem chytla zanet po cisteni kanalku, moje zubarka mi to normalne vycistila :nevim: A nevim o tom, ze na cisteni kanalku posilaji na specializovane pracoviste? Vzdyt to je jeden z beznych a v podstate zakladnich ukonu u zubare. :nevim: A drahe je to vsude, možná ne u tech, co jedou na pojistovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.22 14:24

Taky jsem řešila, nakonec jsem jela na soukromou pohotovost a tam zub vytrhli.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.22 14:50

Tak jsem sjela na pohotovost znovu a nechala si zub vytrhnout…kanalky oteviraji a cisti jen kdyz nejsou plnene…jinak uz to je na specializovane cisteni (mikroskopivky)…jen doufam ze az to prijde k sobe ze uz to nebude bolet

• Citovat
  • Nahlásit
580
8.5.22 15:18

Mě už to pak nebolelo, dala jsem si jeden ibalgin preventivně a dobrala atb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat