Zuby a 6 mesicni kojenec

145
1.6.20 19:38

Zuby a 6 mesicni kojenec

Ahoj holky, chci se zeptat. Mam syna, kteremu bude v patek presně 6 měsíců. Už má dva zuby dole a je mozne, ze mu rostou i horní? Neustale se boucha do pusinky a zase spatne spí, tak jako kdyz lezli ty dole. Ale prijde mi to strasne brzy ne? :nevim:
Jinak vazi cca necelych 10kg. Vazila jsem se ja a pak s nim. Do poradny jde na 6mesicni tak jsem uprimne zvedava. Vzdy byl trochu vetsi, neni tlusty ani extra mohutny a chapu, ze kazde dite je jine. Kojim MM, ale zacali jsme s prikrmy. Dostava tak pul sklenicky k obedu a navecer obcas na mls ryzovou kasi nebo presnidavku, ale nejvic stejne porad samozrejme kojim. Tak nevim, jestli toho nedostava moc nebo je proste velkej :D cetla jsem cosi o horni hranici a ze se to tyka deti na UM, ale ja kojim od narození.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

646
1.6.20 19:55

Možný je všechno :) někomu rostou zuby rychle, někdo má delší rozestupy a někomu vyrostou najednou.
Tu váhu bych řešila až tehdy pokud by pediatr dal popud. Myslim, ze je to ale v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
173
1.6.20 19:58

Ja porad nechapu, jak by se měla řešit váha u kojence… necháš ho řvát hlady? :grin: To bych asi byla rychle hotová i s doktorkou. Syn měl stejnou váhu na 8 m, takže v půl roce to sice je dost, ale nemyslím si, že nějaký extrém. Děti rostou skokove, na začátku přibírají hodně a rychle, jak se začne víc hýbat, zpomalí se to… jinak zuby to určitě být můžou :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
1.6.20 20:09

On basti od mala suprove. A taky nekojim ani moc. Pres noc mi od narozeni jedl treba jen jednou. Vydrzi mi 4h standardne. S temi prikrmy by jsem pockala, mleko mu stacilo, ale o jidlo jevil uplne neskutecny zajem, ze jsem musela zacit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
1.6.20 20:11

Nas pediatr totiz vzdycky žasne a ma kecy, ze je to poradny hamán. Jak kdybych ho cpala umelym mlekem a asi nafukovala, ale nepripadam si, ze by hodne jedl. Asi z tech nestastnych mamin, kterym poradne nepribirá mimi ma prachy z pojistovny za ruzny rady nebo nechapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
1.6.20 22:49

Naší malé začaly růst 4 horní okolo toho 6. měsíce. A 10 kg má ve 14 měsících :lol: je to dlouhá vyžle.. taky kojená a mnohem častěji. Děti jsou různé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama