Zuby a noční buzení na sunar

102
28.1.16 12:38

Zuby a noční buzení na sunar

Tak našemu prckovi začaly růst asi všechny stoličky najednou ach jo :/. Do nedávna se budil v noci jen jednou na sunar a teď i 3× a nechce pít ale jen sunar. Myslíte že je to těma zubama že chce jen ten sunar? Chtěli jsme ho už odnaučit ho pít v noci a teď taková změna :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3977
28.1.16 12:48
@Jajda2011 píše:
Tak našemu prckovi začaly růst asi všechny stoličky najednou ach jo :/. Do nedávna se budil v noci jen jednou na sunar a teď i 3× a nechce pít ale jen sunar. Myslíte že je to těma zubama že chce jen ten sunar? Chtěli jsme ho už odnaučit ho pít v noci a teď taková změna :(

Nam ted leze třetí stolicka a ctvrta se brzy proklube taky. A v noci ted mleko nechce, ale pres den ji normálně a jeste chce mléko. Do nedavna to bylo naopak :-) treba 3× za noc. Vydrz, ono se to upravi samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58742
28.1.16 12:49

@Jajda2011 u nás to samé, všechny stoličky, špičáky, horečky, v noci vzhůru klidně 5× a jen sunar :cert: dávám mu velmi malou dávku stylem vlk se nažral, koza zůstala celá, protože dohadovat se s nim, že má pít vodu nebo čaj, na to nemám sílu.. sílu na to budu mít, až zase začne spát celou noc, pak to opět odbouráme :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
28.1.16 12:56

Je to normální, Sunar udynda dítě znovu ke spaní. My odbourali noční mliko až vyrostly všechny zoubky= po 2.narozeninách.

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12158
28.1.16 13:31

@martina.se omlouvám se za OT, ale ma tvůj malý při zubech horečky? Mužů se zeptat jak vysoké a jak dlouho cca? Díky řeším s dcerou uz par měsíců vysoké horečky bez jiných příznaků, ale vždy dojde k progresu se zubama takže jedna varianta jsou pravé zuby (je to ta nejlepší varianta…). Díky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58742
28.1.16 13:36

@saadet ty poslední trvají už víc jak 14 dní :cert: můj má navíc VVV ledvin, při každé horečce musíme odebírat steril moč, takže jsme u dr cca co 5 dní :nevim: ale jako u mého je to viditelné, má ty místa strašným způsobem naběhlá, odmítá jíst atd.. :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
28.1.16 13:39

@Jajda2011 právě procházíme tím stejným. Syn má 10 měs. a rostou mu min. 2 stoličky naráz. Možná všechny, nenechá mě podívat se mu do pusy. V noci se budí cca 4×, ale není nic neobvyklého, že vstává i po méně než hodině. Také hodně pobrekává ze spaní. Tak vždy dostane prso a spí dál.
Do toho moc nestojí o jídlo, včera lehce zvýšená teplota a dnes měl prořízlou dáseň. Už aby byly všechny zuby venku.

ttt

Svetr

fda 40 Kč
  • 68

Mikina

fda 40 Kč
  • 68
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12158
28.1.16 13:41

@martina.se taky pokaždé chytame moc :roll: ona taky pravé ma nabehle dasne atd, ale ma dost vysoké horečky pres 39…proto se to žádnému doktoru moc nezdá k zubum, ale tady jsem to uz parkrat četla, ve starších diskuzich tedy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
28.1.16 14:40

@Jajda2011 když malé rostli stolicy tak o první jsem nevěděla a pak ty zbylé tři prozivala víc. Budila se vždy ve dvě a v šest na mlíko. Někdy i odpo hůř spala. trvalo to cca měsíc a půl. Ted lezou trojky, tři už má prorizle. Taky se budí v noci na mlíko, ale ne pravidelně, někdy spí celou noc někdy se vzbudí okolo druhé. Je bez teplot. Naše mudra říká, že pokud má dítě hořecky nad 38,5 tak se už nejedná o zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58742
28.1.16 14:43
@saadet píše:
@martina.se taky pokaždé chytame moc :roll: ona taky pravé ma nabehle dasne atd, ale ma dost vysoké horečky pres 39…proto se to žádnému doktoru moc nezdá k zubum, ale tady jsem to uz parkrat četla, ve starších diskuzich tedy..

můj starší měl klidně ke 40, když rostly zuby.. malý teď nepřekročil 38,8, takže zatím v normě :think: ale jako u dr jsme byli v pondělí, dneska jsem tam volala, zítra musíme donést zase moč :think: na hlavu.. ale u nás fakt tesáky, protože dneska je vyloženě na zulíbání :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12158
28.1.16 16:10

@martina.se díky :kytka: trochu si me uklidnila…tak držím palce ať sou zubaky rychle venku a je klid! Btw me doktor minule nabízel domu takový ty testovací proužky do moci, ze chytim doma sterilní zkusím papírek abych nejezdila furt jak blázen, to by u vás neslo??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58742
28.1.16 18:09

@saadet nešlo, kluk má VVV ledvin a jakýkoliv sajrajt by byl pro něj ohrožení na životě.. takže pořád odchytáváme moč a zaměstnáváme laboratoř.. zrovna dneska nebyly výsledky dobré, netušíme, jestli jsme špatně odebrali a kontaminovali, nebo je něco špatně, takže zítra zase nový odběr :cert: :mrgreen: kéž by to šlo jen těmi proužky, ale našemu vždy dělají komplet rozbor vč. bakteriolky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12158
28.1.16 18:55

@martina.se jasné promiň ja zapomněla na ty ledviny..to se fakt musí hlídat…tak potom uz opravdu jen držím palce ať je to špatný odběr a malému je brzy dobre :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58742
28.1.16 19:07

@saadet díky :kytka: teď má krvavou hubku, snad už to konečně znamená, že se ta jedna stolička proklubala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama