Zuby - dítě 3 měsíce - osvědčené přípravky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
410
13.10.21 12:00

Zuby - dite 3 mesice - osvedcene pripravky

Zdravim, jdu si pro inspiraci. Dneska jsem po par dnech neuspesneho krmeni zkusila namazat zuby calgelem a ejhle, flaska vypita. Ale calgel se pry ma davat az od pateho mesice. Tak si k vam jdu pro tipy, co pomahalo pred patym mesicem vam? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1027
13.10.21 12:03

Dologel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
13.10.21 12:23
@Bamace píše:
Zdravim, jdu si pro inspiraci. Dneska jsem po par dnech neuspesneho krmeni zkusila namazat zuby calgelem a ejhle, flaska vypita. Ale calgel se pry ma davat az od pateho mesice. Tak si k vam jdu pro tipy, co pomahalo pred patym mesicem vam? :)

Chladivé kousatka, dologel, saloos první zoubek. Zkrátka vse co šlo koupit. Nejlíp stejně pomohl Nurofen, když bylo nejhůře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
13.10.21 12:29

Jeeee a jeste jsem si vzpomnela - silikonovy kartacek na prst, na ktery jsem dala ten dologel :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
13.10.21 12:30

@EvieK kousátkem se zatím tak možná praští do čela :D nurofen snad není potřeba, nic mu není, krom toho, že přes den mizerně pije… a právě dologel a saloos jsem měla u staršího a žádný efekt to nemělo, tam pomohl až ten calgel. Ale u mladšího bych raděj zkusila nějaký šetrnější gel, zatím tam ani nemá nic vidět. Každopádně to mlíko vypil s klidem, tak s těmi dásněmi asi něco bude. Ale asi budu muset fakt nakoupit, co půjde, a zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
13.10.21 12:31

@Capricorn61 jooo! Ten kartáček někde bude! :D akorát teda nevím, jestli to nějak pomůže při pití mlíka… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
13.10.21 12:38

@Bamace nam teda stacilo pomasirovat pred mlikem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
13.10.21 12:57

Propolis 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
13.10.21 14:56
@Bamace píše:
@EvieK kousátkem se zatím tak možná praští do čela :D nurofen snad není potřeba, nic mu není, krom toho, že přes den mizerně pije… a právě dologel a saloos jsem měla u staršího a žádný efekt to nemělo, tam pomohl až ten calgel. Ale u mladšího bych raděj zkusila nějaký šetrnější gel, zatím tam ani nemá nic vidět. Každopádně to mlíko vypil s klidem, tak s těmi dásněmi asi něco bude. Ale asi budu muset fakt nakoupit, co půjde, a zkusit.

Proč by se měl praštit do čela? Normálně mu to dej zumlat, já dělala to samé :potlesk: Calgel pomáhá, protože obsahuje anestetika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
13.10.21 17:09

@EvieK no protoze se do pusy zatim netrefi 🙏 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
13.10.21 18:33
@Bamace píše:
@EvieK no protoze se do pusy zatim netrefi 🙏 🤣

Tak asi od věci, to musíš držet, ze ano :D. To jsem nečekala, že bych to musela vysvětlovat, až tak dopodrobna ;D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
13.10.21 18:43

@EvieK no je to moje druhe dite a ani jedno si v puse nic drzet nikdy nenechalo, leda bych stala o hysterak :mavam: :D takze ja zas necekala, ze nektere deti si dobrovolne nechaj od nekoho drzet v puse kousatko :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
13.10.21 19:04
@Bamace píše:
@EvieK no je to moje druhe dite a ani jedno si v puse nic drzet nikdy nenechalo, leda bych stala o hysterak :mavam: :D takze ja zas necekala, ze nektere deti si dobrovolne nechaj od nekoho drzet v puse kousatko :D

No tak naše je výjimka 🤣.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
13.10.21 19:25

@EvieK a urcite je to lepsi varianta, nez co ja mam s temi mymi 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
13.10.21 19:26

@EvieK uz jsem si myslela, ze kazde bezne trimesicni dite se hezky samo trefi hrackama do pusy. Uf. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat