Zuby - sonický kartáček + bělení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 11:04
Zuby - sonický kartáček + bělení

Dobrý den,

mohl by mi, prosím, někdo osvícený poradit, zda se vyplatí investovat do (ultra)sonického zubního kartáčku? Pokud není až tak výrazný rozdíl v „čistivosti“ oproti klasickému manuálnímu, vyplatí se alespoň z hlediska časové úspory?

Pokud se vyplatí si jej pořídit, který do 2 tisíc je nejlepší? Slyšela jsem, že Philips je hodně poruchový.

2. otázka - existuje nějaká šetrná domácí metoda, která by umožňovala domácí vybělení zubů alespoň o pár odstínů bez nutnosti návštěvy zubaře předem?
(Zubaře se nebojím a vím, že je tu pro mé dobro :) ale mám kaz na zadním zubu a bohužel objednací doba je nyní 3 měsíce :? (už jsem objednaná) a potřebuji mít krásný úsměv z důležitého důvodu již dříve.

Moc děkuji!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 08.04.19 11:10

My máme philips cela rodina a jsme max spokojený. Naše zubarka ho má doma taky a pro svoje deti taky. Zuby vyčistí bezvadne - stále sice používám i mezizubni kartacky s nitě. Každopádně já jsem rada ze máme doma sonicare .. jsem na něho zvykla. Hlavice kupujeme v akci… a jsou různé. Jinak máme základní radu za 2tis dospěly a dětský 1500kc z netu.
Pokud chceš mít bílý úsměv tak to chce čistit stále a pravidelně - já bych nebelila, zuby máme jen jedny… zbytečný. Pokud si člověk cisti a nevědí kafe čaj atd tak má zuby hezké …

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 08.04.19 11:11

Ps šetrná metoda co vybeli o par odstínu neexistuje … bělení není šetrný…

Mantisa
Povídálka 29 příspěvků 08.04.19 11:25

Já myslím, že jednou za x let peroxid až tak tragický pro zuby nebude.
Děkuji za názor! (a těším se na další :)

Kávy jsem bez problému ochotná se vzdát, čaje nepiju, ale jím denně mrkev, papriky a podobné barevnosti a zanechalo to velký následek :(
Pravidelné čištění (a důkladné) beru jako naprostou samozřejmost. Ale těžko se toho příšerného zabarvení zbavím jen samotným čištěním. Takže zásah budu chtě nechtě potřebovat. Ale to čekání je na nic.

ugluk
Hvězda diskuse 46299 příspěvků 08.04.19 11:31

K úspoře času - já myslím, že daleko víc šetřím čas, když mám manuální kartáček a po ránu to ve spěchu flákám, pak si vyčistím třeba za deset sekund. Sonický mě to jaksi zkrátit nenechá. Jinak od Philipse mám něco přímo s názvem HealthyWhite, má to třicetisekundový program na bělení zubů, ale moc to nepoužívám a jaký účinek to má, netuším. Do 2000 je určitě.

Mantisa
Povídálka 29 příspěvků 08.04.19 11:43
@ugluk píše:
K úspoře času - já myslím, že daleko víc šetřím čas, když mám manuální kartáček a po ránu to ve spěchu flákám, pak si vyčistím třeba za deset sekund. Sonický mě to jaksi zkrátit nenechá. Jinak od Philipse mám něco přímo s názvem HealthyWhite, má to třicetisekundový program na bělení zubů, ale moc to nepoužívám a jaký účinek to má, netuším. Do 2000 je určitě.

S tou úsporou jsem to samozřejmě myslela tak, zda s ním lze vyčistit zuby **stejně efektivně**** během kratší doby, jinak by to bylo k ničemu :D

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14357 příspěvků 08.04.19 11:43

Mám od phillips diamond clean a je super, čas ale neusetris, naopak tě hlídá, abys čistila dostatečně dlouho. Má i belici program, ale to tě nespasí. A tedy stojí 4K. Pokud na to spěcháš, tak se objednej přímo na nějakou kliniku na bělení zubu. To nemusí dělat tvůj zubař. To s tím peroxidem je pěkně blbej nápad

ugluk
Hvězda diskuse 46299 příspěvků 08.04.19 11:47

Ano, za stejnou časovou jednotku čistí sonický efektivněji. Na druhou stranu ušetřit dvě minuty času už člověka fakt nevytrhne, pro mě je mnohem podstatnější, že to vyčistí pořádně.

Mantisa
Povídálka 29 příspěvků 08.04.19 11:54
@Tichošlápek píše:
Mám od phillips diamond clean a je super, čas ale neusetris, naopak tě hlídá, abys čistila dostatečně dlouho. Má i belici program, ale to tě nespasí. A tedy stojí 4K. Pokud na to spěcháš, tak se objednej přímo na nějakou kliniku na bělení zubu. To nemusí dělat tvůj zubař. To s tím peroxidem je pěkně blbej nápad

Vždyť na klinikách používají právě peroxid, ne? :)
Ještě jednou k té úspoře - aby si člověk zuby skutečně perfektně vyčistil (manuálně), 3 minuty nestačí (za ně nestihne použít 1svazkový kartáček např.), tak tak jsem to myslela.

smutná máma
Kelišová 5302 příspěvků 44 inzerátů 08.04.19 12:12

ty jo, mám sonický od Philips chvilku, sbírám teprv zkušenosti, ale myslím, že nic bělit nemusím, prostě když ho používáš pravidelně, zuby jsou opravdu krásně světlé.
Ten dětský sonicare s programem na tablet si taky chválím, malou to opravdu baví

Mantisa
Povídálka 29 příspěvků 08.04.19 12:21
@smutná máma píše:
ty jo, mám sonický od Philips chvilku, sbírám teprv zkušenosti, ale myslím, že nic bělit nemusím, prostě když ho používáš pravidelně, zuby jsou opravdu krásně světlé.
Ten dětský sonicare s programem na tablet si taky chválím, malou to opravdu baví

Ale předpokládám, že ve Tvém případě jde jen o udržování již bílých zubů v bílé podobě a nikoliv markantní vybělení žlutých zubů ;)

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 08.04.19 12:42
@smutná máma píše:
Ten dětský sonicare s programem na tablet si taky chválím, malou to opravdu baví
:palec: přesně ;)
Chumchalice
Kecalka 160 příspěvků 08.04.19 12:46

No ja nevim holky, sonicky kartacek jsem si dlouho prala, a kdyz mi jezisek donesl ten diamond clean a ja ho zacala pouzivat, tak mi zacaly ustupovat dasne. Takze ho pouzivam tak 1× tydne a zbytek Curaprox. Dasne se zlepsily. Na beleni pouzivam kurkumu a super :palec:

Mantisa
Povídálka 29 příspěvků 08.04.19 12:51

Kurkuma mi nikdy nezabrala ani o píď (stejně tak kokosový olej a předražené nesmysly z drogerky, které již nikdy nekoupím :) , a to ani při pravidelném používání.

evulinda79
Stálice 80 příspěvků 08.04.19 21:15

jakýkoliv elektrický či sonický kartáček v žádném případě nezrychlí čištění,spíše naopak neb se s nimi čístí zub po zubu a bělení zubů není škodlivé,pokud se dělá pře ordinaci pomocí přípravků s peroxidem,jiné metody zakoupené v drogerii jsou k ničemu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama