Růst zoubků - špatně jí a hrozný průjem

873
17.11.15 21:51

Zuby - špatně jí a hrozný průjem

Mám za chvíli roční holčičku. Už pár dní jí začaly intenzivně trápit zoubky. Odmítá jídlo, v noci se budí..to bych brala jako „klasiku“, ale má i dost trávící problémy - zvracela a má strašný, páchnoucí průjem a pořád prdí. Jeden večer měla 38,2. Měly jste takový průjem u zubů? Normálně bych si myslela, že musela chytit někde nějakou virózu, ale nikdo doma nic nemá a je vidět, že jí rostou špičáky a za nimi třenové zuby. Její jídlo je teď většinou kojení, ráno trochu rohlíku, dělala jsem jí rýži s mrkví, vařené bílé maso, ale moc toho nesní. Smectu jí do ničeho nedám, protože si to nevezme, čaj pít nechce, takže krom kojení můžu dělat ještě něco? děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5812
17.11.15 22:52
@jamoni píše:
Mám za chvíli roční holčičku. Už pár dní jí začaly intenzivně trápit zoubky. Odmítá jídlo, v noci se budí..to bych brala jako „klasiku“, ale má i dost trávící problémy - zvracela a má strašný, páchnoucí průjem a pořád prdí. Jeden večer měla 38,2. Měly jste takový průjem u zubů? Normálně bych si myslela, že musela chytit někde nějakou virózu, ale nikdo doma nic nemá a je vidět, že jí rostou špičáky a za nimi třenové zuby. Její jídlo je teď většinou kojení, ráno trochu rohlíku, dělala jsem jí rýži s mrkví, vařené bílé maso, ale moc toho nesní. Smectu jí do ničeho nedám, protože si to nevezme, čaj pít nechce, takže krom kojení můžu dělat ještě něco? děkuji za odpovědi.
tenhle popis spíš sedí na intoleranci na mléčnou bílkovinu, než na zuby… a zvlášt u kombinace zvracení a průjem bych šla co nejrychlej za doktorem, kvuli dehydrataci… je očkovaná proti rotavirům?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
17.11.15 22:57

@Gosi Očkovaná není. Zvracela dva dny, celkem třikrát, ten průjem je takový kašovitý, není to úplně voda, ale strašně smrdí. Dehydratovaná není, čůrá dost, asi protože teď často kojím i v noci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
17.11.15 22:59

Ale dr. asi zavolám, kravské mléko teď nedávám, jen MM, ale já kravské teda měla no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
17.11.15 23:05

@jamoni jako naše se zuby průjem měla, ale kašovitý a s nějákým extra zápachem to nebylo… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
24.11.15 14:01

Tohle mám s 10měsíční holčičkou už asi 3 týdny. Párkrát také zvracela, průjem zezačátku 4× denně, teď tak 2×. Doporučuji Hylac, případně Lactobacílky, ale jak je to se zuby, tak to moc nepomáhá. Jinak Smectu jsem jí dávala do stříkačky, zhruba půl pytlíčku na trochu vody, aby toho bylo max 10 ml, víc jsem toho do ní nedostala. Doktorka může udělat i výtěr, abys věděla, jestli je to ok, my jsme tam trochu něco měly, ale doporučila jen ty Lactobacily a vynechat mléčné výrobky (ale kojit). Po týdnu dokonce přibrala, protože jedla jak otesánek, tento týden jí zase jen trošku, je i víc ukňouraná a zoubky opravdu rostou, tak to přičítám tomu a už to neřeším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama