Zumba Brno 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 26.04.18 12:08
Zumba Brno 2018

Ahoj holky,

doporučíte někdo zumbu v Brně? Samozřejmě jsem se dívala na net, kam se dá na zumbu chodit, ale byla bych ráda i za nějaké reference od vás.

Díky :kytka:

Reakce:
kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 26.04.18 12:50

@Ivetlu A už jsi Zumbu cvičila? Mě absolutně neoslovila.

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 26.04.18 13:05

@kontramatka Jojo, cvičila a bavila mě… Ale bylo to ještě před dětmi, takže asi 5 let zpět, kdy těch lekcí bylo všude plno… Teď je toho pomálu, asi ten zájem klesá… :think:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 26.04.18 13:08

@Ivetlu Aha, možná jsem neměla štěstí na instruktorku, ale bylo to hrozné. Ve srovnání s aerobikem naprostá nuda. Ani jsem se nezadýchala. Tak nedoporučím, ale aspoň popřeju ať najdeš fajn místo na zumbu. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >