Zumba Brno 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivetlu
Kecalka 349 příspěvků 26.04.18 12:08
Zumba Brno 2018

Ahoj holky,

doporučíte někdo zumbu v Brně? Samozřejmě jsem se dívala na net, kam se dá na zumbu chodit, ale byla bych ráda i za nějaké reference od vás.

Díky :kytka:

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3508 příspěvků 26.04.18 12:50

@Ivetlu A už jsi Zumbu cvičila? Mě absolutně neoslovila.

Ivetlu
Kecalka 349 příspěvků 26.04.18 13:05

@kontramatka Jojo, cvičila a bavila mě… Ale bylo to ještě před dětmi, takže asi 5 let zpět, kdy těch lekcí bylo všude plno… Teď je toho pomálu, asi ten zájem klesá… :think:

kontramatka
Závislačka 3508 příspěvků 26.04.18 13:08

@Ivetlu Aha, možná jsem neměla štěstí na instruktorku, ale bylo to hrozné. Ve srovnání s aerobikem naprostá nuda. Ani jsem se nezadýchala. Tak nedoporučím, ale aspoň popřeju ať najdeš fajn místo na zumbu. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec hláškaře Bosáka: Zmizí z obrazu nejoblíbenější fotbalový komentátor Česka?

V České republice není fotbalový komentátor, který by se těšil takové... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Africe: Běž do p*či, zuřil Renato. Štáb čekal drama a slzy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama