Zumba Karviná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 02.11.10 22:24
zumba Karviná

Ahojek maminky,

chodíte některá na zumbu do Karviné? Ráda bych se připojila :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
villa
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 03.11.10 08:01

Ahoj nechodím do Karviné, ale do Orlové a to je stejná cvičitelka Domča a je supr! Doporučuji, sice nechodím pravidelně, ale baví mě to hodně :-)

gabcatko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.10 11:28

Zumba s Domčou je v Karviné nejlepší mohu jen doporučit??????

Agnesia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.11 02:53
Zumba v Orlové, Karviné

Zumba s Domčou je opravdu fajn, a jde to vidět i na přeplněných tělocvičnách, je fakt dobrá! Já teď začala chodit od nového roku do Kulturáku v Orlové, cvičí tam Sabina a taky si to užívám! Je to droga!

karollinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 11:29

Já chodím v Orlové na Janču, má to více dynamičtější. Připadá mi, že ze mě ty kila padají samy:-)))Beru s sebou i malou, tak nepotřebujeme hlídání :dance:

Agnesia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 15:40
Zumba v Orlové

karollinka: U Janči Herdové jsem byla a moc mi to nepřipadalo jako zumba, spíš aerobic a hopsání, byla jsem hodně zklamaná. Už jsem byla na hodně zumbách, ale byla to nejhorší zumba. U mně vedou jednoznačně Dominika a Sabina, ale u Dominiky se v přeplněné tělocvičně nedá hnout, s holkama jsem to u ní vzdala, nedá se tam při cvičení hnout, ani pořádně dýchat, fakt škoda. Sabča pro mě v Orlové jednoznačně vede, jde z ní charisma a vyhovuje mi, že cvičí v Orlové 4× týdně. Má taky cvičení s dětma, takže Natálka chodí se mnou a vždycky se moc těší. Ondrášek měl v prosinci 2 roky, a Sabča tam má i kvalifikovanou paní na hlídání, takže super. Tohle v Orlové fakt chybělo!

karollinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 18:40

Já tancovala latinu kdysi závodně a můžu říct, že tanečních prvků tam má Janča rozhodně nejvíc. Ale každému vyhovuje něco jiného. Každopádně Zumba je o zábavě, takže každý si asi musím vyzkoušet a najít to své :srdce:

PetraL0
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 18:56

No je hezké všechno co píšeš, že to tady chybělo, ale nesdílím tvůj názor na Janču. Chodím na ni celkem pravidelně a úplně mi to vyhovuje, vzhledem k přeplněné tělocvičně u Domči. Ale pomlouvat některé instruktory je od tebe dost trapné. I mě nevyhovuje každý, ale když se mi nezalíbí tak jdu jinam a nepomlouvám jakéhokoli instruktora, který se snaží aby sme zhubly, pobavily se a neseděly jenom u telky. Když tak doporuč někoho, kdo se ti líbí, ale nepomlouvej…

Agnesia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 20:57
Zumba v Orlové

karollinka: Přesně tak, každému vyhovuje něco jiného. Je dobře, že je možnost si vybrat. :dance:

Agnesia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 21:04

PetraL0: Promiň, já byla fakt hodně zklamaná a napsala jsem svůj názor. Ale hlavní je, že si každý najde to své.

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.11 23:28
belavue píše:
Ahojek maminky,chodíte některá na zumbu do Karviné? Ráda bych se připojila :wink:

ahojky já začnu chodit od 20.2. k Domči.. je naprosto úúžasná… chodí k ní i mamča se segrou.. tak klidně napiš do SZ jestli budeš chtít

KukiBlue
Nováček 2 příspěvky 22.01.11 10:58

PetraLO: Souhlasím s tebou, Peti. Taky „zumbím“ u Janči a Domči, obě jsou super. Každý má holt svůj styl a vždycky se najdou nějací rejpalové..:) Zumba mě chytla, jsem do ní blázen. Uvažovala jsem, že si udělám i Zumbadovolenou u moře, ale tolik peněz zase nemám, tak snad příští rok :roll:

HonzaLa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.11 20:03

Pokud si budete chtít vybrat svého instruktora zumby, vybírejte opravdu pečlivě! Spousta těch, co předcvičují Zumbu, to dělá nelegálně! Zumba se řadí mezi fitness sporty a pokud necvičíte například přímo pod fitkem, Sokolem a podobně, měl by váš instruktor mít VÁZANOU živnost v oblasti poskytování tělovýchovných služeb. Bohužel spousta instruktorů se schovává za různými volnými živnostmi, které se sportem vůbec nesouvisí, protože nemá vzdělání, které by je opravňovalo vázanou živnost získat. Nesprávně zvolené cvičení může mít negativní důsledky. Vy máte možnost si instruktora ověřit na http://www.rzp.cz. Za své peníze máte nárok užít si nejrůznější formy cvičení a tance s instruktorem, který splňuje podmínky pro vykonávání této práce.

Hel-ga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.11 14:18
Nelegální instruktor Zumby

HonzaLa: Začala jsem chodit na zumbu do Orlové a vůbec mě nenapadlo, že by instruktorka mohla cvičit nelegálně, myslela jsem, že tohle by si nikdo nedovolil! Ale teď už vím, že je opravdu třeba si vše ověřovat. Dnes jsem se opravdu podivila, když jsem otevřela Facebook a slečna cvičitelka se už skrývá se svou zumbou tak, že si změnila název ze „zumba orlová“ na „funny dance ve stylu zumby orlová“. To si snad dělá srandu! Opravdu na to nemá vůbec živnostenské oprávnění. :-(
Nebudu raději jmenovat, jen vím, že tam už určitě nepůjdu a najdu si instruktora s odpovídajícím vzděláním. Každopádně děkuji za rady.

Jeanina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.11 11:38

Tak nevím, co si mám myslet, byla jsem v Orlové na zumbě u Jany Herdové a ta tvrdila, že všichni, co cvičí zumbu, to dělají nelegálně, zumbu prý naše úřady neuznávají. Myslím si, že to co říká, je nesmysl, jen tím zastírá to, že nemá na to cvičení dostatečné vzdělání a proto jí úřady nevydají živnosťák a tak to cvičí načerno. Myslím, že instruktor by měl mít znalosti v oblasti anatomie těla, mít ještě nějaký specializovaný kurz, který je akreditovaný, aby mohl dostat vázanou živnost a mohl zumbu cvičit. Škoda, že u Domči je tak přeplněno, že se nedá hnout. Nevíte, kde se dá v Orlové ještě zazumbovat a není tak narváno?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >