Reklama

Zumba Praha 9 - Prosek, Letňany apod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 19.11.10 13:44
ZUMBA Praha 9 - Prosek, Letnany, apod..

ahoj,

potrebuju nutne zhubnout a hlavne zpevnit svaly co mi zbyly po dvou detech.

No a docela se mi libi novy fenomen ZUMBA, ale zatim jsem ji nasla jen v centru a protoze bydlime na uplnem okraji Phy, je pro me docela nemyslitelne jezdit hodinu do centra a zase zpet.
Tak se chci zeptat jestli nemate zkusenosti nekde v okoli Prahy 9 - Letnany, Cakovice, Prosek, Dablice apod..

diky moc za typy, uvitam i treba nejakej typ na jiny druh cviceni, ktery by me „rychle“ vratil do formy :wink:

diky L.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 19.11.10 14:39

A co pilates, nezkoušelas? Je to sice o něčem jiném než zumba, ale na zpevnění svalů ideální.

Velice kvalitní hodiny vede třeba Klára na Palmovce, v Letňanech (Modrý svět), ale najde se určitě i spousta jiných a jinde.

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.11.10 14:57

Taky chci ZUMBU - Praha 9 (Prosek, Letňany ideálně). Nevíte někdo o něčem kvalitním? Jsem dost náročná :lol: Snad je něco od Centra tance na Palmovce, ale je to celý kurz, ne open classes: http://www.centrumtance.cz/…/Default.asp

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 19.11.10 15:04

Bohunko, diky, i kdyz je Pilates uplne neco jinyho, mozna bych to mela zkusit.
Mas s tim osobni zkusenost?

Dornicko, ty kurzy co jsi sem dala, to neni nic pro me, ne ze bych mela problem s dochazkou, ale mam doma dve maly deti a nerada bych platila neco, kde nemam jistotu, ze pristi hodinu budu moct prijit, i kdyz latinskoamericky tance jsou nadherny.

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.11.10 15:06
Leňda píše:
Mas s tim osobni zkusenost?Dornicko, ty kurzy co jsi sem dala, to neni nic pro me, ne ze bych mela problem s dochazkou, ale mam doma dve maly deti a nerada bych platila neco, kde nemam jistotu, ze pristi hodinu budu moct prijit, i kdyz latinskoamericky tance jsou nadherny.

No právě, taky chci chodit volně, ne závazně pravidelně - skoro nemám hlídání :nevim:
Ale Pilates mě nebaví, jsem bývalá tanečnice, tak chci něco akčního! :lol:

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 19.11.10 15:12
dornicka píše:
Leňda píše:
Mas s tim osobni zkusenost?Dornicko, ty kurzy co jsi sem dala, to neni nic pro me, ne ze bych mela problem s dochazkou, ale mam doma dve maly deti a nerada bych platila neco, kde nemam jistotu, ze pristi hodinu budu moct prijit, i kdyz latinskoamericky tance jsou nadherny.
No právě, taky chci chodit volně, ne závazně pravidelně - skoro nemám hlídání :nevim:
Ale Pilates mě nebaví, jsem bývalá tanečnice, tak chci něco akčního! :lol:

ale koukala jsem na ten odkaz od Bohunky a v tech Letnanech v Modrym svete je i Zumbadance, takze bych chtela vyzkouset oboji i to Pilates. A rikam si, ze kdyz budu chodit 2× tydne, nekde to videt byt musi, ne :-)

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.11.10 15:15
Leňda píše:
dornicka píše:
Leňda píše:
Ale Pilates mě nebaví, jsem bývalá tanečnice, tak chci něco akčního! :lol:
ale koukala jsem na ten odkaz od Bohunky a v tech Letnanech v Modrym svete je i Zumbadance, takze bych chtela vyzkouset oboji i to Pilates. A rikam si, ze kdyz budu chodit 2× tydne, nekde to videt byt musi, ne :-)

Jasně že jo! :palec: Na tu Zumbu tam mrknu, dík!

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 19.11.10 15:17

Dornicko, kdyz by ses rozhodla tam chodit, tak se kdyz tak ozvi, neni nad to chodit ve dvou :wink:

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.11.10 15:20
Leňda píše:
Dornicko, kdyz by ses rozhodla tam chodit, tak se kdyz tak ozvi, neni nad to chodit ve dvou :wink:

Jasně, dám vědět! Jen ještě doléčím zlomený malíček - setkání s nohou postele po nočním kojení (ale už to nebolí a za týden jdu na kontrolu)

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 19.11.10 15:24

jezis, tak at ho mas co nejdriv v poradku, parkrat jsem se taky setkala, nastesti bez zlomeniny, tak az se dolecis, dej vedet..
ja zatim zkusim zmapovat teren, uvazuju, ze uz dneska vyrazim na Pilates a v utery na Zumbu.

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.11.10 15:26
Leňda píše:
jezis, tak at ho mas co nejdriv v poradku, parkrat jsem se taky setkala, nastesti bez zlomeniny, tak az se dolecis, dej vedet..
ja zatim zkusim zmapovat teren, uvazuju, ze uz dneska vyrazim na Pilates a v utery na Zumbu.

Super, apoň pak nebudu bloudit v šatně, všechno mi ukážeš! :lol: Písnu ti pak SZ a vyrazíme! Už mě ten můj břuch pěkně štve!

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 19.11.10 15:29
dornicka píše:
Leňda píše:
ja zatim zkusim zmapovat teren, uvazuju, ze uz dneska vyrazim na Pilates a v utery na Zumbu.
Super, apoň pak nebudu bloudit v šatně, všechno mi ukážeš! :lol: Písnu ti pak SZ a vyrazíme! Už mě ten můj břuch pěkně štve!

mi povidej, ja mam od vcera depku, kdy jsem si v pekne osvetleny kabilce zkousela spodni pradlo a kdyz jsem se videla tak se mi chtelo :poblion:

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.11.10 15:31

Já si zase před těhu koupila super nepromokavý kalhoty, na treky do hor a ani omylem je teď neobleču :cry: A v červnu chceme do Tater… Lenďo, my s tím zatočíme!

Leňda
Závislačka 3319 příspěvků 19.11.10 15:35
dornicka píše:
Já si zase před těhu koupila super nepromokavý kalhoty, na treky do hor a ani omylem je teď neobleču :cry: A v červnu chceme do Tater… Lenďo, my s tím zatočíme!
:palec: super, tesim se, ve dvou se to lip tahne :wink:

BohunkaP
Extra třída :D 14941 příspěvků 19.11.10 18:36
Leňda píše:
Mas s tim osobni zkusenost?

Ahoj holky,

s pilates mám zkušenosti, ta Klárka je moje dlouholetá kamarádka, takže jsem se k tomu dostala přes ni. A nedám na tohle cvičení dopustit.

Nicméně zumba mě taky láká - že bych se vtírla k Vám? :oops: :dance:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >