Zůstala jste některá nedobrovolně sama?

Anonymní
1.6.21 07:40

Zůstala jste některá nedobrovolně sama?

Ahoj, je tu někdo kdo po rozvodu z nefunkčního manželství nebo letitého vztahu zůstal sám? Prostě už nikoho kde by jste cítili vzájemnou lásku a chtěli spolu být nenašel? Ano dítě mám a nikdy sama nebudu, ale myslím tím partnerství atd. Nemusím odcházet… žijeme v bytě každý svůj život, neděláme si zle, ale už jsme di cizí. Partner je hodný, slušný člověk, ale vztah se nám nenapravitelně zkazil, je tam už fyzický odpor a nechuť spolu trávit čas mimo provozní věci. Jste někdo sám, protože už nemůžete nikoho kde by to bylo hezké najít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.6.21 07:46

Jo, jsem single, obcas s nekym par mesicu chodim. Ted jsem po dlouhych letech poznala muze, ktery by mi vyhovoval. Ale neni volny, tak se pratelime. V podstate pocitam s tim, ze rodina jak z časopisu uz nebude. I tak se da ale prozit kvalitni zivot.

• Citovat
  • Nahlásit
15914
1.6.21 07:47

Proc si myslis, ze treba za 5, 10 nebo i 15 let nekoho nepotkas? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
1.6.21 07:54

Stane se to, ale u tebe by možná stačilo se odstěhovat a nezdržovat se v nefunkčnim vztahu, i když už jste jen jako spolubydlicí - to je hrozná brzda i na kvalitní život bez chlapa, natož na šanci si ještě někoho najít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6373
1.6.21 08:21

Byla jsem pár let sama s dítětem a byla jsem spokojená, nikoho jsem cíleně nehledala. Objevil se, teď už je to 12let. Myslím, že člověk musí umět být spokojený sám, pak má větší šanci vybrat si kvalitního partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 19:00

Někoho jsem potkala už 2 x kdo by mi vyhovoval… jeden vztah nechtěl se mnou jinak ano a druhý to ukončil, protože má zlou zkušenost a vztah už nikdy nechce… jinak muži jsou, ale vůbec mi nic neříkají nebo jsou ženatí :,(. Proto se bojím odejít. Manžel je slušný, hodný, ale vztah je úplně mrtvý a neopravitelný bohužel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 19:02
@Alušáček píše:
Byla jsem pár let sama s dítětem a byla jsem spokojená, nikoho jsem cíleně nehledala. Objevil se, teď už je to 12let. Myslím, že člověk musí umět být spokojený sám, pak má větší šanci vybrat si kvalitního partnera.

No asi se se zkusím odstěhovat jen mne děsí a to moc, že si manžel najde jinou paní a bude dělat zle našemu dítku a taky mám strach zůstat sama bez pomoci… teď si vzaljemně pomáháme se starostmi denního života 😔.

• Citovat
  • Nahlásit
2676
1.6.21 20:17

A proč je ten vztah neopravitelný?
Oni ti motýlci v břiše po pár letech vztahu zkrátka odlétnou, a je třeba pokračovat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
1.6.21 20:21
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo kdo po rozvodu z nefunkčního manželství nebo letitého vztahu zůstal sám? Prostě už nikoho kde by jste cítili vzájemnou lásku a chtěli spolu být nenašel? Ano dítě mám a nikdy sama nebudu, ale myslím tím partnerství atd. Nemusím odcházet… žijeme v bytě každý svůj život, neděláme si zle, ale už jsme di cizí. Partner je hodný, slušný člověk, ale vztah se nám nenapravitelně zkazil, je tam už fyzický odpor a nechuť spolu trávit čas mimo provozní věci. Jste někdo sám, protože už nemůžete nikoho kde by to bylo hezké najít?

Může se stát. Kolem sebe vidím mnoho žen, které se třeba olem 40tky rozvedly (většinou ten jejich odešel za mladší) a už se jim nepodařilo nikoho najít. Žijí samy, pletou, pečou ozdobné perníky, občas nějaká náhodná jednorázová známost (ale čím starší, tím méně), některé cestují, pokud na to mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
1.6.21 20:53
@Anonymní píše:
No asi se se zkusím odstěhovat jen mne děsí a to moc, že si manžel najde jinou paní a bude dělat zle našemu dítku a taky mám strach zůstat sama bez pomoci… teď si vzaljemně pomáháme se starostmi denního života 😔.

A to je ono. Bojiš se být sama. Jenže nemůžeš sedět jedním zadkem na dvou židlích. Já tady ten přístup nechápu. Naopak raději jsem sama a postarám se sama než to, co máš Ty. A kvalitní vztah většinou nenajdes, dokud neumis žít sama se sebou. Já se rozvedla, malé dítě, pes, dům v rekonstrukci. Jo, bylo to náročné, ale zvládla jsem to, a když bylo dítě u ex, tak jsem si užívala své volno, jezdila na výlety, chodila do lesa, vzdělávala se, četla si, užívala si ticha a pořádku v domě, byla s kamarády. Takže si nejdříve srovnej, co vlastně chceš, a pokud chceš váš vztah rozseknout a ulevit vám obou, tak se osamostatni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 21:37
@ropucha 02 píše:
A proč je ten vztah neopravitelný?
Oni ti motýlci v břiše po pár letech vztahu zkrátka odlétnou, a je třeba pokračovat dál.

Nejde o motýlky… historie, útoky, agenty, urážky a hádky… je to za námi, ale vztah zničenej

• Citovat
  • Nahlásit
689
3.6.21 18:19

Já sama jsem, mám za sebou 4 zlomové vztahy, z toho dva vážne a bydlela jsem se třemi. První manžel a otec dítěte, druhý byla zábava a ten třetí jsem myslela, že napořád. Nevyšlo to a já po posledním rozchodu žiju poprvé opravdove sama a za půl roku jsem toho tolik neudělala nebo nepoznala tolik lidí, jak za tři poslední roky. Od manžela jsem odešla, chtěla jsem něco jiného, druhý byl mladý a třetí citově sobecky manipulátor. Je mi dobře, bydlet už s nikým nechci, ani se nechci zamilovat. Možná se mě to jednou nebude ptát, ale momentálně prožívám vztah sama se sebou a je to teda pecka 🤣 ✌

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
3.6.21 19:08
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo kdo po rozvodu z nefunkčního manželství nebo letitého vztahu zůstal sám? Prostě už nikoho kde by jste cítili vzájemnou lásku a chtěli spolu být nenašel? Ano dítě mám a nikdy sama nebudu, ale myslím tím partnerství atd. Nemusím odcházet… žijeme v bytě každý svůj život, neděláme si zle, ale už jsme di cizí. Partner je hodný, slušný člověk, ale vztah se nám nenapravitelně zkazil, je tam už fyzický odpor a nechuť spolu trávit čas mimo provozní věci. Jste někdo sám, protože už nemůžete nikoho kde by to bylo hezké najít?

Jestli budes sedet v nefunkcnim vztahu, tak tomu, ze najdes novy vztahovy impuls moc sanci nedavam. Maximalne tak nejaky pichani, pokud jsi tomu vstricna.

Nejak nechapu jak se nedobrovolne zustana v necem co nechces ale menit na tom nic nehodlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
3.6.21 19:15
@Anonymní píše:
Někoho jsem potkala už 2 x kdo by mi vyhovoval… jeden vztah nechtěl se mnou jinak ano a druhý to ukončil, protože má zlou zkušenost a vztah už nikdy nechce… jinak muži jsou, ale vůbec mi nic neříkají nebo jsou ženatí :,(. Proto se bojím odejít. Manžel je slušný, hodný, ale vztah je úplně mrtvý a neopravitelný bohužel.

Nemas to nejaky pomateny v hlave? Vetsinou se napred rozchazi a pak potkava nova laska. Ty chces zaruky nove lasky a pak az bys mozna zvedla kotvy. Jsi prachsproste pohodlna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1947
3.6.21 20:18
@Pavlik Morozov píše:
Nemas to nejaky pomateny v hlave? Vetsinou se napred rozchazi a pak potkava nova laska. Ty chces zaruky nove lasky a pak az bys mozna zvedla kotvy. Jsi prachsproste pohodlna.

Svatá pravda. Tohle skákání z větve na větev je supr. Kór když je v tom dítě, to si to musí nesmírně užívat. Neříkám, že je dobře mermomocí zůstávat v nefunkčním vztahu. Ale pelešit se za zády manžela aby nic netušil a pak mu z nenadání bodnout kudlu do zad novým nabíječem? Fakt morální dno. Prvně rozchod, pak nová zábava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat