Zůstaly byste s chlapem, co čeká dítě s jinou?

Anonymní
22.6.21 18:41

Zůstaly byste s chlapem, co čeká dítě s jinou?

Trochu hypotetická otázka, ale:

zůstaly byste s chlapem, který čeká dítě s jinou? A vy s ním děti nemáte a nemůžete je mít, ale žijete s ním téměř celý „dospělý“ život?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
395
22.6.21 18:44
@Anonymní píše:
Trochu hypotetická otázka, ale:zůstaly byste s chlapem, který čeká dítě s jinou? A vy s ním děti nemáte a nemůžete je mít, ale žijete s ním téměř celý „dospělý“ život?

Nezůstala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
22.6.21 18:46

Nezůstala. Co sebeúcta?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179

Noo.. ne. Dyť stejně nejspíš půjde za tou ženou s dítětem? Ale koneckonců mám známé kteří to tak mají. On někde uletěl.. a teď se starají ve střídavé péči o jeho nemanželské dítě s první manželkou. Takže tohle asi fakt záleží na Tobě. Jestli ho miluješ a cítíš že spolu být máte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1892
@Anonymní píše:
Trochu hypotetická otázka, ale:zůstaly byste s chlapem, který čeká dítě s jinou? A vy s ním děti nemáte a nemůžete je mít, ale žijete s ním téměř celý „dospělý“ život?

A on s tebou zůstat chce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4125

Hypotetická nebo reálná otázka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 18:49
@mamina2017 píše:
Hypotetická nebo reálná otázka?

je reálná, ale mně se netýká :) Jen okrajově. Já bych rozhodně nezůstala, nemám si představit, že bych to zkousla.

• Citovat
  • Nahlásit
33109
22.6.21 18:51
@Anonymní píše:

Ne. Měla bych obavy, že bude víc s matkou svého dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
888
22.6.21 18:53

@Russet tak jestli je normální, tak bude jen s matkou svého dítěte :)

A já bych nezůstala, nedává to smysl, to byste museli mít taky děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2606
22.6.21 18:55

Ne nezůstala. 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 18:57
@Anonymní píše:

Záleží na okolnostech, jaký maj spolu vztah, jak k tomu dítěti přišel, jestli třeba jen jednorázová, nebo vztah.. U nás v rodině, strýc si na stará kolena upletl dítě s milenkou, s tetou spolu normálně zůstali, dítě si brali na návštěvu. Když strýc umřel, teta zůstala s tou milenkou a dítětem v kontaktu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
139
22.6.21 19:00

Špetka sebeúcty, a vzít nohy na ramena :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8653
22.6.21 19:00

Asi ne, asi bych mu dala šanci na,, běžný život s dítětem, i kdyýž je to blbě napsané, myslím, že i kdyby zůstal s někým bez dětí, že by stejně časem odešel..
Takto i ta žena může najít partnera, co má třeba větší děti a už další neplánuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
22.6.21 19:05

Abych měla do konce života před očima živý důkaz toho, že mě podvedl, a ještě se o výsledek jeho podrazu musela starat a přizpůsobovat mu můj život? Ne, děkuji… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 19:05
@Janasas píše:
Asi ne, asi bych mu dala šanci na,, běžný život s dítětem, i kdyýž je to blbě napsané, myslím, že i kdyby zůstal s někým bez dětí, že by stejně časem odešel..
Takto i ta žena může najít partnera, co má třeba větší děti a už další neplánuje

to je dost rozumné :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat