Zůstaly byste s partnerem, který má dítě s milenkou?

Anonymní
6.1.21 19:32

Zůstaly byste s partnerem, který má dítě s milenkou?

Holky takový dost kontroverzni dotaz a netýká se mne, ale moji kamarádky.

Jsou s manželem svoji 5 let a spolu asi 10-11 let. Obema bude 40. Vztah celkem klape. Ona nemůže mít děti (4 potraty). Vztah to zrovna neposílilo ale zůstali spolu. Začínali resit jiné možnosti.

Manžel ovšem přišel s tím, ze jaksi nebyl úplně věrný poslední rok a dotyčná s nim čeká dítě.

Když pominu první šok a všechny emoce kolem toho, přišla s tím, ze tedy ok, ze s nim zůstane a o dítě se bude starat s nim a ze bude ve střídavý péči - o čemž asi úplně nerozhoduje. A ze konec konců lepší, když bude aspoň jeho než ani jednoho 8o

Není to sice definitivní, ale toto mi řekla jako řešení ke kterému se teď přiklání.

Přijde vám to normální? Co byste dělaly vy? Chápu ze touha po dítěti je obrovská, ale porad to přece bude dítě jeho a jeho milenky. Neumím si představit ze by ho dokázala milovat.

Jinak ještě nikde není psáno, ze on neodejde k te milence samozřejmě. To má podle mě pro změnu v hlavě on - ale to si jen myslím.

Dekuji za reakce - a zdržte se prosím toho, jaký on je zmetek. To víme všichni :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32777
6.1.21 19:37

Aha, kamarádka ;).Přiznej, jsi to Ty. Kvůli kamarádce by jsi nepsala anonymně, resp. ani jako anonym vystupovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
6.1.21 19:40

Kdyby s tou milenkou chtěl být tak by k ni odešel.. nebo odejde brzy. Je to těžké rozhodování.. záleží taky co by k tomu řekl on, jestli to byl úlet a nic k ni necítí atd.. Fungovat to muže, záleží na všech třech stranách..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Jsi normální dit celej život se sní bude stýkat

• Citovat
  • Nahlásit
7909

Pro mě by to byl konec manželství. Nechtěla bych se o to dítě starat ve střídavé péči a přijde mi to i dost ujetý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30391
6.1.21 19:45

@drewlet tak jestli nemůže mít vlastní…tak si asi říká, že aspon takto napůl přijde k dítěti…ale je to ujetý…celkem chudák ta budoucí matka, ale asi si za to může částečně sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
6.1.21 19:46
@drewlet píše:
Pro mě by to byl konec manželství. Nechtěla bych se o to dítě starat ve střídavé péči a přijde mi to i dost ujetý.

Touha po dítěti může být silnější. Ale střídavka půjde až bude větší. A ona tak jako tak bude jen teta a to ji bude štvát…

Nikdy pak nebude maminka… Bohužel. A bohužel to je její jediná motivace. Touha po dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1606
6.1.21 19:47

Tak hlavně si myslím, že to je věc kamarádky. Nikdo si neumíme představit jak by jsme se zachovali kdyby jsme byli na jejím místě. Když chce s manželem zůstat tak to asi znamená, že ho fakt miluje a samozřejmě kdyby jí manžel i po tomhle opustil tak je to vůl. Každopádně je to jejich věc ;) Proč řešíš problémy ostatních?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4324
6.1.21 19:48

Zoufalý lidé dělají zoufalé věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7909
6.1.21 19:49

@veria @KeckaJ to radši vdovce s dítětem než tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2905
6.1.21 19:50

Myslím, že odejde k milence. Kdyby on dítě nechtěl, tak je to jiné, ale takhle má milenka něco, co mu manželka dát nemůže a je tak ve výhodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 19:51

@Burj Chalifa já to nejsem tedy :lol: ale klidně můžeme dělat ze ano, je to fuk, tema je to takové “obecné”, jak se kdo na tuto situaci dívá a kam by až zašel v touze po dítěti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 19:52

@KeckaJ ano přesně tak, je to jen o te touze mít dítě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 19:53
@Serpentini píše:
Myslím, že odejde k milence. Kdyby on dítě nechtěl, tak je to jiné, ale takhle má milenka něco, co mu manželka dát nemůže a je tak ve výhodě.

On moc touží po dětech. Teda oni oba.
Já si trochu myslím, ze to ani nebyla nehoda…

• Citovat
  • Nahlásit
7909
6.1.21 19:54
@Anonymní píše:
@KeckaJ ano přesně tak, je to jen o te touze mít dítě

ale ona dítě i tak mít nebude, jenom ze sebe udělá onuci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat