Zůstane mi dítě po rozvodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 03.08.19 15:07

@Monchichik já si ho beru všude s sebou. Jinak mě se tomu taky nechce moc věřit, ale nevím co můžou a nemůžou.. a tak ta obava tam je no :(

Monchichik
Echt Kelišová 9583 příspěvků 03.08.19 15:10

@shadowofangels Vyhrožuje ti sebráním dítěte, protože ví, že se toho bojíš nejvíc a chce si tě udržet, protože najít takovou, která si nechá všechno líbit, nebude zase tak jednoduchý. Na telefon bych si dala heslo a klidně ho nechala ležet na stole. Policajti se takovým nesmyslem co ti nakukal fakt nezabývají.

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 03.08.19 15:11
@Monchichik píše:
@shadowofangels Jsem z toho trochu jelen…ty si volala policajty? Policajti by si určitě nic nefotili a už vůbec by nic neposílali přes nic na sociálku, co to je za kecy? Ty si fakt schopná mu skočit na všechno…jestli ti sbalil věci, měla si jít, už si mohla mít pokoj…

Nooo já musela, protože jako nemůže mě vyhazovat. Každopádně kdyby to šlo, uz bych byla pryč, ale zatím nemám kam.. co už mám být, tak tam se můžu odstěhovat za týden, ale jeho spolubydlící ten se odstěhuje v září až začátkem rijna

Monchichik
Echt Kelišová 9583 příspěvků 03.08.19 15:13

@shadowofangels pokud se máš kam odstěhovat za týden, tak bych šla…

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 03.08.19 15:13
@Monchichik píše:
@shadowofangels Vyhrožuje ti sebráním dítěte, protože ví, že se toho bojíš nejvíc a chce si tě udržet, protože najít takovou, která si nechá všechno líbit, nebude zase tak jednoduchý. Na telefon bych si dala heslo a klidně ho nechala ležet na stole. Policajti se takovým nesmyslem co ti nakukal fakt nezabývají.

Noo, jako přišlo mi zvláštní jeho reakce vs reakce policie. Navíc mi volali z nějakého čísla s tím, že kdyby něco ať volám přímo a spojila se přímo s nimi než mluvila s centrálou.

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 03.08.19 15:14
@Monchichik píše:
@shadowofangels pokud se máš kam odstěhovat za týden, tak bych šla…

A co ten spolubydlící? Aby to nebylo pobrané, že je to nějakej můj novej chlap :/

Monchichik
Echt Kelišová 9583 příspěvků 03.08.19 15:15

Policajti mají skryté číslo. A tys ty policajty viděla osobně nebo jak? Tys jen někam volala, že tě vyhazuje z domu? Nějak tomu nerozumím.

Monchichik
Echt Kelišová 9583 příspěvků 03.08.19 15:16

@shadowofangels Tak snad je jedno, jak si to kdo přebere, ne? To tě trápit nemusí.

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 03.08.19 15:20
@Monchichik píše:
Policajti mají skryté číslo. A tys ty policajty viděla osobně nebo jak? Tys jen někam volala, že tě vyhazuje z domu? Nějak tomu nerozumím.

Mě volali z čísla.. jinak ti policajti přišli prvně za mnou do práce, mluvili jsme spolu, vše jsem jim řekla. Po té šli za manželem si promluvit s ním. Volala jsem jim ohledně těch věcí, které mi sbalil a dál ven, teda takhle to říkal a ať se už domů nevracim. Každopádně jak policie přišla ke mě zpátky, venku věci prý nebyly.. Jen tak strašil a prý chce aby jsme byli kompletní rodina a že spíše žárlí.

opulus
Ukecaná baba ;) 2414 příspěvků 03.08.19 15:44

@shadowofangels
Nějak nechápu, co na tom celém měla ta Policie řešit.
On je chorobně žárlivý a využívá tvůj strach k tvojí manipulaci. Narozdíl od ostatních bych jej nedráždil zamknutím telefonu. Na těch pár dní to, podle mého, nemá už význam. U takto žárlivého chlapa bych se bál jeho reakce.
Advokáta si sežeň. Nebudeš tam sama a nebudeš se tak bát.

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 03.08.19 15:49
@opulus píše:
@shadowofangels
Nějak nechápu, co na tom celém měla ta Policie řešit.
On je chorobně žárlivý a využívá tvůj strach k tvojí manipulaci. Narozdíl od ostatních bych jej nedráždil zamknutím telefonu. Na těch pár dní to, podle mého, nemá už význam. U takto žárlivého chlapa bych se bál jeho reakce.
Advokáta si sežeň. Nebudeš tam sama a nebudeš se tak bát.

Nooo, policie říkala, že jsem udělala dobře, že jsem je zavolala.. jinak telefon si zamykat nebudu, už mi tam neleze, ale říkal, že udělá vše na max aby malou získal on.. Co se týče advokáta, tak na ty já moc nemám peníze a spíše jsem si říkala, že mi soud přidělí automaticky :(

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 03.08.19 15:54
@Monchichik píše:
@shadowofangels Tak snad je jedno, jak si to kdo přebere, ne? To tě trápit nemusí.

No, já jen aby mi to nepřitížilo a pak spory v rámci soudu nebyly ještě horší.. jinak mě osobně nevadí, ale potřebuji, aby ji dali do péče mě případně jsem pro střídavou péči tu budu uvádět.

opulus
Ukecaná baba ;) 2414 příspěvků 03.08.19 16:18
@shadowofangels píše:
Nooo, policie říkala, že jsem udělala dobře, že jsem je zavolala.. jinak telefon si zamykat nebudu, už mi tam neleze, ale říkal, že udělá vše na max aby malou získal on.. Co se týče advokáta, tak na ty já moc nemám peníze a spíše jsem si říkala, že mi soud přidělí automaticky :(

Já jen nepochopil, co měli vyřešit. Jestli nemáš věci před domem?

Advokát, tzv. ex offo, je POUZE u trestních věcí. U takovéhoto sporu nemusíš být zastoupená advokátem, tudíž se nepřiděluje. Urcitě našetři a vyhledej i pro zastupování u soudu. On mít advokáta může, pak bys mohla dopadnout hůř než čekáš - navíc budete tam řešit nejen péči, ale i alimenty. Máš strach, tvůj advokát bude hájit tvé zájmy, nebudeš na to sama. Protistrana tě může u soudu očerňovat, pozor na to, u soudu nevítězí vždy spravedlnost. Když budeš mít advokáta, tak už si možná tolik nedovolí.

Pokud chceš výlučnou péči navrhni ji. Na střídavou můžeš následně přistoupit. Proč by stanovili tvojí výlučnou, když sama navrhuješ střídavou a on výlučnou pro sebe?

Monchichik
Echt Kelišová 9583 příspěvků 03.08.19 16:23

@shadowofangels no jistě, nic nesbalil, kecá a vyhrožuje ti…komplet rodina? s tímhle bláznem? to jsem zvědavá, jak dlouho to ještě vydržíš…

shadowofangels
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 03.08.19 16:35
@Monchichik píše:
@shadowofangels no jistě, nic nesbalil, kecá a vyhrožuje ti…komplet rodina? s tímhle bláznem? to jsem zvědavá, jak dlouho to ještě vydržíš…

Nooo, to jako ne. To rozhodně nebudeme komplet rodina. Věci jsem sice sbalené měla, ale prý byly v předsíni, říkala policie.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama