Zůstane mi status studenta, když na půl roku přerušila studium?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kriss3
Povídálka 11 příspěvků 07.11.18 12:47
Zůstane mi status studenta když na půl roku přerušila studium?

Ahojte všichni, mám takový dotaz, dostávám sirotčí důchod a nejspíš budu potřebovat přerušit studium na půl roku, zůstane mi status studenta? Přerušovat budu nejspíše druhé pololetí. Děkuji za odpovědi.

Reakce:
leyllae
Stálice 84 příspěvků 07.11.18 12:50

ne.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17472 příspěvků 07.11.18 12:51

@Kriss3
https://www.kampomaturite.cz/…udenty-po-ma

Přečti si to. POdle tohoto výkladu o statut studenta přerušením studia přijdeš. Ale podrobně jsem to nečetla, možná jdou uznat některé důvody přerušení a to jsi sem nenapsala.

Pety2
Závislačka 2589 příspěvků 07.11.18 12:51

K tomu asi není víc co dodat…nezůstane.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 07.11.18 12:51

Ne nezůstane, důchod ti odeberou, vrátí ti ho až se ke studiu zase vrátíš.

Kriss3
Povídálka 11 příspěvků 07.11.18 13:26
@Aletheia píše:
Ne nezůstane, důchod ti odeberou, vrátí ti ho až se ke studiu zase vrátíš.
. Tohle mě hlavně zajímá, jestli mi ho vrátí nebo ne.
Kriss3
Povídálka 11 příspěvků 07.11.18 13:27
@Kobliha51 píše:
@Kriss3
https://www.kampomaturite.cz/…udenty-po-maPřečti si to. POdle tohoto výkladu o statut studenta přerušením studia přijdeš. Ale podrobně jsem to nečetla, možná jdou uznat některé důvody přerušení a to jsi sem nenapsala.

Důvod těhotenství.

rokris
Kelišová 7009 příspěvků 07.11.18 14:08

@Kriss3 Uznávají se jen závažné zdravotní důvody. Pak status zůstat může. Vše se musí patřičně doložit. Těhotenství asi neuznají.

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 07.11.18 14:27

@Kriss3 ano, jestliže se do školy vrátíš tak ti ho zase dají (pokud je ti pod 26 let)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >