Zůstat či nechat jít a hledat jinde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 08:37
Zůstat či nechat jít a hledat jinde

Milé paní a slečny, víc hlav víc ví, tak prosím přečtěte si můj dotaz a zkuste mi říct Váš názor, opravdu mně zajímá nezaujatý pohled.
Rozvádím se, manžel si našel jinou, mám dvě děti 10 a 7 let.
Přes seznamku jsem se seznámila s mužem, je podruhé rozvedený.
Scházíme se půl roku, dva měsíce po seznámení jsem zjistila, že je na seznamce stále aktivní a také že si domlouvám další schůzky. Oznámila jsem mu že vím a jeho reakce byla že si smazal profil a řekl, že teď už nikoho hledat nebude jelikož našel mně. Za další tři měsíce jsem zjistila, že si přes mobil píše se ženou, ta mu posílá nahé fotky a chce s ním chodit. Opět jsem mu oznámila že ne úplně z vlastní vůle o tom vím, jeho vysvětlení bylo že s tou paní sešel kdysi velmi dávno když jsme spolu teprve začínali, nic nebylo, ona ho uhání, on ji odmítá..blalabla.
Od té doby nic, žiju v klidu a míru. Co mě trápí je, že celého půl roku mi říká, že jsem jeho kamarádka, že je do mě zamilovaný a že by mě časem chtěl pozvat na skutečné rande a chodit se mnou. Tato situace už trvá poměrně dlouho a rande zatím nebylo. Trávíme spolu každý druhý víkend kdy jsou děti u otce a občas u mě přespí v týdnu nebo o víkendu když tam děti jsou. Seznámil se s nima, pozdraví je pokud se s nima v bytě potká. Nejsem stíhačka co se hned po rozpadu manželství hrne střemhlav do dalšího vztahu. Jenom asi adekvátně tomu jak dlouho už se scházíme a jak se prohloubil můj cit k němu mi prostě začíná v hlavě vrtat k čemu to vlastně spěje a jestli vůbec. Na muže jsem i po špatné zkušenosti s koncem manželství nezanevřela a věřím, že zas budu mít parnera, budu s ním a dětmi žít a bude nám dobře. Můj „ kamarád“ žije v domě svých rodičů, společně s jeho patnáctiletou dcerou. K sobě mě zatím nepozval, veškeré naše schůzky se odehrávají u mě v bytě, jezdíme na výlety, je mi s ním dobře. Je pozorný, hodný milý, na jeho chování si nemůžu v nejmenším stěžovat. Co mně v současné době znervozňuje je fakt, že nemám od něj žádnou vizi, plán, nevím jak to se mnou myslí a co od něj můžu čekat. Takže otázka zní, co by jste dělaly na mém místě? Byly by jste rády, že máte dobrý sex, milou společnost, výlety, procházky večeře? Nebo by Vás stejně jako mně trošku štvalo že to není doopravdy, že to není skutečný vztah se vším všudy? Ukončit to a soustředit se na hledání jiného skutečného vztahu nebo zůstat v tomto „kamarádství“ a být ráda že nesedím doma s rukama v klíně?
Děkuji Vám za názory…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Blahuše
Kecalka 356 příspěvků 05.10.18 08:43

Zda se, ze to mas v hlave dobre srovnane, tak si jeste k tomu zacni vic vazit sama sebe a zjistis, ze tohle, co popisujes, nemas zapotrebi :hug:

Hroznej puberťák
Kelišová 5406 příspěvků 05.10.18 08:45

No, nerad střílím do vlastních řad :mrgreen: ale tohle na partnera fakt nevypadá ;) Pokud od toho čekáš víc než JENOM dobrý sex, milou společnost, výlety, procházky a večeře, s tím, že velmi pravděpodobně nemáš exkluzivitu, hledej jinde :mavam:

RedCherryBerry
Stálice 59 příspěvků 05.10.18 08:46

Vyprdla bych se na něj, když tohle dělá už takhle ze začátku a ještě lže. Nebo bych ho brala jako kamaráda a hledala někoho jiného.

P4ja
Kelišová 6613 příspěvků 05.10.18 08:46

Tak pokud bych ho brala jako převozníka a brala ho poravdu jen jako kamaráda, pak proč ne. Pokud bych už měla potřebu hnízdit s někým dalším, pak bych se poohlédla po jiném. Záleží, ve které fázi jsi.

Allllenka
Nováček 1 příspěvek 05.10.18 08:48

Vykašlat se na něj..

Příspěvek upraven 05.10.18 v 09:04

mrav
Neúnavná pisatelka 19584 příspěvků 05.10.18 08:49

Těžko na toto odpovědět. Asi v současné situaci bych s ním zůstal, ale zároveň bych hledal. Vypadá to, že ho nemáš jistého - viz. psaní si s jinýma ženama a taky to, že byl, i když jste už byli spolu, aktivní na seznamce. Ať už vám to vyjde, nebo ne, přeji ti hodně štěstí. :mavam:

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 05.10.18 08:49

Osobně si myslím že to táhne na 2 a možná více stran :nevim: tohle opravdu nemáš zapotřebí a pokud chceš skutečný vztah poohlédni se jinde. Toto je nejspíš jen kamarad " s výhodami" ikdyž je otázka zda jsou to výhody. Případně se na vztahy vybodni a užívej pak ale nesmíš myslet na to zda si s někým píše nebo se schází :nevim:

P4ja
Kelišová 6613 příspěvků 05.10.18 08:51
@Allllenka píše:
Takže můj pocit že čím dřív to utnu a odmiluju se tím líp pro mně bude správný?
Mám se před tím v mých očích úplně ztrapnit a říct mu bez obalu že s ním chci mít vzah, upřimný, bez komedií a že ho chci hned a pokud on není schopný a ochotný tak mu vrátím karátáček a pyžamo a páá?

No záleží s čím jste do toho šli. Rep. s čím do toho šel on. Tohle vypadá, že si u tebe není jistej a nebo prostě jen zkoučí, co kdyby byla nějaká lepší.

A nevím proč by ses měla ztrapnit. Myslím, že máš naprosté právo se ptát jak to bu ´de dá.

Hroznej puberťák
Kelišová 5406 příspěvků 05.10.18 08:52
@Allllenka píše:
Takže můj pocit že čím dřív to utnu a odmiluju se tím líp pro mně bude správný?
Mám se před tím v mých očích úplně ztrapnit a říct mu bez obalu že s ním chci mít vzah, upřimný, bez komedií a že ho chci hned a pokud on není schopný a ochotný tak mu vrátím karátáček a pyžamo a páá?

Ne, proč? Proč by ses chtěla ztrapňovat??? Vždyť tím vůbec ničeho nedosáhneš. Doufáš a namlouváš si, že se po tom, co mu to řekneš, mávnutím kouzelného proutku změní, padne ti k nohám a bude z něj dokonalý partner? Leda prd, maximálně ti něco nabulíkuje a bude si dál dělat co chce. Kdepak, otázka stojí pouze - chci (aspoň) to, co je teď vs. chci něco jiného a budu se muset podívat jinde. Jinou volbu reálně nemáš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 08:53

Šli jsme do toho zcela nezávazně, ale zamilovali se do sebe, teda on tvrdí že je také zamilovaný, věnuje mi svůj čas, investuje do mně peníze, energii, opravdu nevím jestli tohle všechno stopnout když je to tak báječné, na druhou stranu mi něco chybí …

mrav
Neúnavná pisatelka 19584 příspěvků 05.10.18 08:58
@Anonymní píše: Šli jsme do toho zcela nezávazně, ale zamilovali se do sebe, teda on tvrdí že je také zamilovaný, věnuje mi svůj čas, investuje do mně peníze, energii, opravdu nevím jestli tohle všechno stopnout když je to tak báječné, na druhou stranu mi něco chybí …

Jak dlouho jste spolu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 08:58

Napadá mně, pokud opravdu nemá v plánu být se mnou „doopravdy“ proč se celý půlrok takto angažuje? Sex přece může dostat i jinde, nejsem jediná která ji má :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 08:59

Přes půl roku od první schůzky, představil mně jeho sestře a dceři, nazývá mně před nimi kamarádkou i když všichni ví jak to je

botl
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 05.10.18 09:00
@Allllenka píše:
Takže můj pocit že čím dřív to utnu a odmiluju se tím líp pro mně bude správný?
Mám se před tím v mých očích úplně ztrapnit a říct mu bez obalu že s ním chci mít vzah, upřimný, bez komedií a že ho chci hned a pokud on není schopný a ochotný tak mu vrátím karátáček a pyžamo a páá?

Vždyť se vůbec neztrapňuješ. Jen chceš něco jiného než on. A to si můžeš být jistá, protože titul dvakrát rozvedený je hodně varující. Bude tam někde jiné naprogramování.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >